Лейпциг удома здобув вольову перемогу над Фрайбургом і захопив лідерство у Бундеслізі

Бики програли перший тайм, але після перерви забили тричі

26 жовтня 2024, 18:26 Автор: SPORTARENA.com Лейпциг Бундеслізі

РБ Лейпциг на своєму полі здобув вольову перемогу над Фрайбургому поєдинку 8-го туру німецької Бундесліги — 3:1.

Перша половина центрального матчу туру (зустрічалися друга та третя команди Німеччини) проходила в рівній боротьбі, причому гості атакували навіть небезпечніше. У результаті тайм залишився за командою Юліана Шустера. на 15-й хвилині з передачі Вінченцо Гріфо відзначився Ріцу Доан.

Лейпциг перевернув гру у перші 13 хвилин другого тайму. Обидва м'ячі, що дозволили команді Марко Розе повести в рахунку, забили захисники — Віллі Орбан та Лютсхарел Гертрейда. Їм асистували, відповідно, Беньямін Хенрікс і Лоїс Опенда.

Фрайбург активно чинив опір, але свої шанси не використав, а Бики наприкінці добили суперника: Опенда на додачу до асиста відзначився і забитим м'ячем.

Перемога дозволила Лейпцигу вибратися в лідери Бундесліги. Завтра команду Розі зможе наздогнати Баварія, якщо обіграє у гостях Бохум. Фрайбург поки що третій, але за підсумками туру ризикує опуститися нижче.

Бикам у наступному турі, 2 листопада, чекає виїзна битва з дортмундською Боруссією.