Інтер та Ювентус розписали яскраву нічию з вісьмома голами в дербі д’Італія

Стара синьйора продовжує йти без поразок у Серії А

27 жовтня 2024, 20:55 Автор: SPORTARENA.com Інтер – Ювентус. Фото – Getty Images

У дев'ятому турі Серії А відбулося Дербі д’Італія. Інтер на своєму полі зіграв у надрезультативну нічию з Ювентусом — 4:4.

Нерадзуррі вийшли вперед на 15-й хвилині зустрічі, але вже до 27-ї хвилини в рахунку вів Ювентус завдяки голам Душана Влаховича та Тімоті Веа. хвилини. Спочатку відзначився Генріх Мхітарян, а потім Петро Зелінськи вдруге за матч реалізував пенальті.

На початку другої половини Дензел Думфріс забив четвертий матч нерадзуррі, проте довести зустріч до перемоги господарі поля не змогли. Героєм Ювентуса став 19-річний Кенан Йилдиз, який оформив дубль і встановив остаточний рахунок поєдинку.

Інтер із 18 очками посідає друге місце в Серії А, відстаючи від Наполі на чотири бали. Ювентус, який іде без поразок у чемпіонаті (4 перемоги та 5 нічиїх), розташувався на третій позиції.

У наступному турі Інтер на виїзді зіграє з Емполі, а Ювентус прийме Парму. Обидва матчі заплановані на 30 жовтня.

• Серія А. 9-й тур

Інтер & # 8212; Ювентус — 4:4 (2:1)Голи: Зелінські, 15, пен., 37, пен., Мхітарян, 35, Думфріс, 53 — Влахович, 20, Веа, 27, Йилдиз, 71, 82