Рома з Довбиком розгромно програла в гостях Фіорентіні

Хуммельс у дебютному матчі за Волков забив у свої ворота

27 жовтня 2024, 23:44 Автор: SPORTARENA.com Рома з Довбіком розгромно

Фіорентинана своєму полі знищила Рому у матчі 9-го туру італійської Серії А — 5:1.

Вже на 17-й хвилині Фіалки повели у два м'ячі: рахунок відкрив Мойзе Кін, а незабаром Лукас Бельтран реалізував пенальті. Вовки, здавалося, повернулися в гру під кінець тайму (рахунок розмочив Куадіо Коне), але господарі відразу відновили статус-кво. Кін оформив дубль із передачі Едоардо Бове, нещодавнього гравця Роми.

Після перерви страшний сон для римлян продовжився: особисто Бове довів справу до розгрому, а невдовзі Маріо Ермосо залишив гостей у меншості, заробивши дві картки за п'ять хвилин. в офіційному матчі вперше за майже п'ять місяців — востаннє німець виходив на поле у ​​складі Боруссії Дортмунд у фіналі Ліги чемпіонів. Матс відзначив » свій дебют вже через чотири хвилини — записав на свій рахунок автогол.

Весь матч у складі Роми безрезультатно провів український форвард Артем Довбик, який раніше забив п'ять голів в 11 матчах сезону (зокрема переможний київському Динамо в ЛЕ), але сьогодні нічим не зміг допомогти кризовій команді.

< Рома продовжила безвиграшну серію в чемпіонаті до трьох матчів і залишилася на 11-му місці (вже з негативною різницею м'ячів). Фіорентина завдяки сьогоднішньому тріумфу піднялася в топ-4.

У наступному турі римляни приймуть Торіно, а Фіалки зіграють у гостях із Дженоа. Обидва матчі пройдуть 31 жовтня.