“Манчестер Юнайтед” продовжив феноменальну переможну ходу під керівництвом Сульшера

Сульшер

СульшерТретя поспіль перемога “манкуніанців”.

“Манчестер Юнайтед” в рамках 20-го туру англійської Прем’єр-ліги обіграв “Борнмут” – 4:1.“Червоних дияволів” вивів уперед Поль Погба на 5-й хвилині зустрічі. Маркус Рашфорд перехитрив суперників на правому фланзі і прострілив уздовж штрафного, а француз в один дотик переправив м’яч у сітку.

А на 34-й хвилині Погба оформив дубль, вигравши боротьбу у воротаря “вишень” на другому поверсі.

Під кінець тайму “Манчестер Юнайтед” зробив рахунок розгромним – Антоні Марсьяль зовнішньою стороною стопи красиво вирізав на Рашфорда, а англійський форвард легко замкнув передачу.

“Манкуніанці” вже збиралися йти до роздягальні, але “Борнмут” був проти цього. Девід Брукс подав на Натана Аке, який ударом в ближній кут відквитав один м’яч у компенсований до першого тайму час.

У другій половині протистояння підопічні Оле-Гунара Сульшера впевнено контролювали м’яч та мали нагоди, щоб збільшити перевагу в рахунку. Забити вдалося лише раз. Ромелу Лукаку переграв Асміра Беговіча одразу після виходу на заміну.

Повтор епізоду показав, що в момент передачі нападник перебував у положенні поза грою. Втім, відсутність системи VAR в Англії призвела до зарахування несправедливого голу – 4:1. І навіть червона картка захисника “манкуніанців” Еріка Байї на 79-й хвилині не зіпсувала свята фанатам манчестерського клубу.

Таким чином, “Манчестер Юнайтед” здобув третю перемогу поспіль під керівництвом Сульшера та з 36 очками перебуває на шостій сходинці в АПЛ. Відставання від п’ятого “Арсенала” становить всього-на-всього 3 пункти.

“Борнмут” з 26 балами розташувався на дванадцятій позиції в чемпіонаті.