“Шахтар” драматично вирвав перемогу в Лізі чемпіонів

Донецький “Шахтар” в п’ятому турі групового турніру Ліги чемпіонів на останніх секундах обіграв німецький “Хоффенхайм”. Поєдинок на стадіоні “Вірсоль Рейн-Неккар-Арена” завершився з рахунком 2: 3.

До 12-ї хвилини обидві команди розгойдувалися, провівши дещо не гострих флангових атак, а потім влаштували справжній карнавал. З інтервалом в 4 хвилини клуби порадували глядачів трьома голами.

Спершу Ісмаїлі прибрав суперника на фланзі, змістився в центр, класно обігрався в стінку з Тайсоном, після чого з гострого кута завдав потужного удару шведи (зовнішньою стороною стопи). М’яч потрапив у ногу захисника і влетів в дальній кут воріт німецької команди – 0: 1.

Через хвилину “гірники” подвоїли перевагу. Мораес зачепився за м’яч в центрі поля і зробив чудовий пас на хід Тайсону, який вискочив один на один з Бауманном і легко його переграв – 0: 2.

Капітан “Шахтаря” відразу закликав одноклубників не втрачати концентрацію, але його заклик почутий не був.

Через дві хвилини Бельфоділь віддав пас з глибини на хід Крамарічу, який елегантно перекинув круглого через П’ятова – 1: 2.

Німці поступово перехоплювали ініціативу і за 10 хвилин до перерви зрівняли рахунок. Стівен Цубер скористався рикошетом від Ісмаїлі і з лінії 11-метрової позначки головою перекинув П’ятова – 2: 2.

Як і в Ліоні, “Шахтар” знову втратив перевагу в два м’ячі, але в цей раз вже в першому таймі. В діях українських футболістів відчувалася неузгодженість, яка і привела до такого результату.

У другій половині тиск господарів продовжилося. Точним передачами “Хоффенхайм” легко проходив центр поля і раз по раз напружував Пятова небезпечними ударами.

На 58-й хвилині “Шахтар” залишився в більшості. Салаї з інтервалом у дві хвилини отримав пару “гірчичників” і був видалений.

Незважаючи на чисельну перевагу, “Шахтар” ніяк не міг створити гольові моменти. Німці мобільно перегрупувалися і ледь не реалізували дальній удар. “Постріл” Цубера прийняла на себе хрестовина, а через деякий час Нелсон якимось дивом не розстріляв наші ворота.

На заключних хвилинах підопічні Фонсекі мали приголомшливу можливість вирвати перемогу, але Тайсон двічі зарядив у штангу.

А коли до фінального свистка залишалися лічені секунди все той же Тайсон з третьої спроби пробив Бауманна – 2: 3.

Хоффенхайм Німеччина – Шахтар Україна 2: 3

Голи: 0: 1 – 13 Ісмаїлі, 0: 2 – 15 Тайсон, 1: 2 – 17 Крамаріч, 2: 2 – 40 Цубер, 2: 3 – 90 Тайсон.
Хоффенхайм – Бауманн, Нордтвейт (Грілліч, 84), Фогт, Ермін Бичакчич, Шульц (Гриф, 84), Демірбай, Цубер (Нелсон, 77), Кадержабек, Бельфоділь, Салаї, Крамаріч.
Шахтар – Пятов, Хочолава, Кривцов, Ісмаїлі, Данченко, Коваленко (Дентіньо, 85), Степаненко (Алан Патрік, 77), Тайсон, Майкон, Матвієнко, Мораес.

Попередження: Степаненко (37), Салаї (58), Матвієнко (68), Фогт (89), Кривцов (90), Данченко (90), Пятов (90), Демірбай (90).
Вилучення: Салаї (59).