«Карпати-2» б’ють норвезький “Фредрікстад”

22 лютого молоді карпатівці, які під керівництвом Романа Толочка та Вадима Белоцерковського тренуються в Антальї, провели черговий спаринг проти норвезького "Фредрікстада", команди з Tippeligaen (аналог вищої ліги Украни). Фінальний свисток зафіксував перемогу «зелено-білих» з рахунком 3:1.
"Фредрікстад" за підсумками чемпіонату Норвегії-2007 розділив 7-8 сходинку з "Валеренгою". За словами тренера карпатівців Романа Толочка, проти "Карпат" грали 6 футболістів основного складу "Фредрікстада" та дублери.

«Карпати-2» грали у такому складі:

Когут (Мельниченко)– Химич (Міхеєв), Гурський, Кірильчик, Родевич (Гринишин) – Луцик (Чоба), Ґодвін, Мартинюк (Алегбе), Юревіч – Сворак, Фурта (Левчук).

Голи: Мартинюк, Сворак, Фурта.

У перерві тренери провели низку замін. Місце у воротах зайняв Мельниченко, замість Мартинюка нарешті з’явився Тоні Алегбе, який зайняв позицію у центрі захисту, а Кірильчик перейшов у центр поля. Замість Фурти вийшов Левчук, Луцика замінив Чоба, Родевича – Гринишин, а Химича – Міхеєв.

Перший тайм, за словами спортивного директора клубу Юрія Дячука-Ставицького, «Карпати» відіграли дуже здорово і забили три голи: відзначилися Мартинюк, Сворак (на фото) та Фурта. «У перерві ми суттєво змінили склад і трохи віддали ініціативу супернику, наприкінці матчу норвежці один гол відіграли». Юрій Михайлович каже, що тренери вирішили не залучати до цієї гри футболістів з другої ліги: «Яворському, Гордійчуку, Кузику і Куцябі ми дали перепочити, бо вони відіграли матч проти австрійців. Не виключено, що вони зіграють 26-го лютого проти казахської команди «Талди Курган».