Триматчева переможна серія «Карпат» обірвалася

Львівські «Карпати» у 20-ому турі на виїзді поступилися донецькому «Металургу»–0:1. До цього позаду у львів’ян було три перемоги поспіль, а донеччани мали в своєму пасиві п’ять поразок. Галичани могли кілька разів заставляти суперника починати гру із центра поля, однак на завершальній стадії атаки найбільше не таланило Максиму Фещуку. А переможним голом у складі господарів відзначився наприкінці матчу Ігор Тимченко.

Минулого чемпіонату ці команди у столиці Донбасу показали доволі результативний футбол, який переможця не вивявив—бойова нічия 3:3.Цей двобій донеччан і львів’ян охрестили одним із кращих матчів чемпіонату.  Проте цей поєдинок виявився менш результативним.

У дебюті матчу львів’яни, давши усім зрозуміти, що у Донецьк приїхали перемагати, одразу кинулись пробивати захист опонента. Могла оборона господарів дати тріщину уже на 3-ій хвилині поєдинку, проте після навісу Самсона  Годвіна та удару Сєргєя Зеньова «круглого» із лінії воріт виніс Володмир Романенко. Надалі проходила рівна гра без переваги жодної з команд. Тривожний момент уже біля воріт Мацея Налєпи виник на 17-ій хвилині, коли класною передачею партнера скористався Олександр Косирін. Він, випередивши Миколу Іщенка, вийшов на побачення з «львівським» поляком, однак забити йому не судилося. Обігравши воротаря, форвард з гострого кута не влучив у рамку воріт. А в наступному небезпечному епізоді біля воріт галичан свою присутність на полі нагадав київський арбітр Олег Деревинський. Після падіння Ігоря Тимченка в боротьбі із Миколою Іщенком суддя вказав на «позначку», хоча фолив захисник «Карпат» до карного майданчика. Доволі сумнівний пенальті не реалізував капітан «біло-чорних» В’ячеслав Черер, який не влучив у ствір воріт. Потім двічі в епіцентрі подій були вже «Карпати», а  форвард львів’ян Максим Фещук зокрема.

Спершу нападник пробивав в падінні головою після навісу Володимира Федоріва, а потім метрів із 30-ти завдав потужного удару, але в обидвох випадках карпатівцю забракло влучності. Без забитих м’ячів команди і завершили перший тайм.

Настанови власного тренера та перепочинок пішли явно на користь «Металургу», що і показала дурга половина матчу. А підопічних Валерія Яремченка було невпізнати, їх наче підмінили. Наставник донеччан Сергій Ященко зробив кілька замін, які позитивно вплинули на гру його команди. Найбільше це стосується появи на полі Олександра Ситника, який своїми навісами з лівого флангу створював багато неприємностей та «пожеж» біля воріт «зелено-білих».  Один з таких на 81-ій хвилині завершився для «Карпат» фатально. Ігор Тимченко, скориставшись чудовою передачею з флангу,  пробив Налєпу, який невпевнено вибіг на перехоплення—1:0. Враховуючи гру «зелено-білих» у другому таймі, вже не вірилося, що львів’янам буде до снаги вирівняти становише. Зрештою, так і сталося, хоча один гольовий момент біля воріт Владіміра Дішленковіча до кінця поєдинку виник. Гравцям «Карпат», котрі вийшли на заміну, Денису Кожанову (замінив Сєргєя Зеньова) та Михайлу Кополовцю (замінив Ігоря Худоб’яка) свою комбінацію завершити результативно не вдалося. М’яч після удару новачка «Карпат» просвистів на поперечкою.