Голи: Козоріз 11 – Кірильчик 45, Худоб"як 45+1

Судді: Орєхов (Київ), Валуєв (Запоріжжя), Ольшанецький (Івано-Франківськ)

"Закарпаття": Бабенко, Края, Чижевський (к), Дунець, Бабич, Платон, Ярош (Невуче, 61), Браїла (Шуга, 69), Козоріз, Микуляк, Бундаш (Шопін, 46).
Запасні: Романенко, Ксьонз, Бурий, Вітошинський.

"Карпати": Мартищук, Федорів, Лащенков, Ощипко, Пшеничних, Худоб"як, Ґодвін, Кірильчик (Женюх, 90+1), Кобін, Кожанов (Кополовець, 68), Фещук (Зеньов, 87).
Запасні: Налєпа, Петрівський, Гурський, Голодюк
Головний тренер: Валерій Яремченко

Забивши двічі за дві хвилини, «Карпати» перемагають «Закарпаття»

Після впевненої перемоги над «Зорею», «Карпати» до Ужгорода поїхали з надією на ще один виграш. Хоча при цьому кожен з карпатівці розумів: обіграти «Закарпаття» на його полі справа не з легких, в чому два тижні тому переконалися гравці «Дніпра», яким довелося задовольнитися нічийним рахунком. Та що там вдома, підопічні Володимира Шарана в попередньому турі довели, що поповнювати турнірний доробок вони можуть і в гостях: виїхати з очком із Запоріжжя вдається далеко не кожному.

Поєдинок проти «Карпат», в якому «Закарпаття», аби продовжити боротьбу за виживання в еліті, мусило грати лише на перемогу, розпочався для ужгородської команди напрочуд вдало. Вже на 11-ій хвилині після подачі кутового Мартищук, який загалом увесь перший тайм провів дуже невпевнено, помилився на виході і Козоріз без жодних перешкод головою переправив м’яч у порожні ворота – 1:0. Гол додав впевненості господарям і вони продовжували контролювати перебіг подій на полі. Щоправда, нічого особливо цікавого довгий час у грі не відбувалося. Більше того, в окремі моменти видавалося, що гравці обох команд не в футбол грають, який по ідеї мали б любити з дитинства, а виконують важку та нецікаву роботу. І лише наприкінці тайму «Карпати» вибухнули, провівши кілька класних атак на ворота «Закарпаття». Перші спроби виявилися невдалими, але перед самим свистком Орєхова на перерву м’яч двічі затріпотів у сітці воріт Бабенка.

Спочатку галичани покарали господарів за порушення правил екс-карпатівцем Чижевським проти Худоб’яка, який в цій зустрічі діяв на лівому фланзі. Сам постраждалий виконав стандарт: після навісу на дальню штангу Кірильчик в падінні головою не залишив кіперу жодних шансів – 1:1. А вже в наступній атаці Худоб’як до результативної передачі додав і влучний постріл. Отримавши м’яч від Кобіна, Ігор на підступах до карного майданчика змістився праворуч, і, помітивши, що Бабенко трохи задалеко вийшов з рамки, зрячим обвідним ударом зняв ліву павутину воріт господарів. Гол вийшов просто супер! 1:2 – за такого рахунку команди пішли на відпочинок.

По перерві «Карпати» немов за інерцією продовжували атакувати і створили низку моментів. Шанси збільшити рахунок на користь «зелено-білих» мали Кожанов, Кірильчик, Худоб’як, а Фещук двічі просто зобов’язаний був забивати.

Спочатку на 60-ій хвилині Худоб’як, увірвавшись в штрафну лівим флангом, виклав йому м’яч в район 11-метрової позначки, але автор дубля у ворота «Зорі» гарматним пострілом поцілив у ліву стійку. А 20 хвилин по тому Максим, одержавши гросмейстерський пас від Кобіна, перекидував м’яч через Бабенка. Однак в той момент, коли здавалося, що рахунок за мить стане 1:3, бальон, стукнувшись об газон, облизав поперечку і по-зрадницьки оминув рамку.

Останній момент став наслідком стрімкої контратаки «Карпат», бо десь з середини другого тайму «Закарпаття» перехопило ініціативу і поступово почало створювати проблеми обороні гостей. Проте до по справжньому гольових моментів справа біля воріт Мартищука, який другий тайм провів значно впевненіше, практично не доходила. Достатньо сказати, що по його воротам господарі за другу 45-хвилинку завдали лише три удари, причому два з них були неточними. Тож фінальний свисток арбітра зустрічі Орєхова, який на відміну від інших вітчизняних рефері в цій зустрічі дуже рідко реагував на падіння гравців обох команд (причому інколи навіть в ситуаціях, коли порушення правил було очевидним), зафіксував перемогу «Карпат» – 2:1. Вивезені з Ужгорода три очки дозволили «зелено-білим» піднятися на восьмий щабель турнірної таблиці. Натомість становище «Закарпаття» стало ще важчим. Хоча опускати руки підопічним Володимира Шарана ще рано – боротися потрібно до кінця. Адже у тих же ФК «Харків», «Зорі», «Ворскли» та, зрештою, й у «Нафтовика» справи не набагато кращі.