Відбіркові матчі ЧС-2010. Анонс поєдинків середи

У середу в Європі пройдуть матчі другого туру відбіркового раунду Чемпіонату світу-2010. Вся наша увага, безумовно, буде прикута до поєдинку Казахстан – Україна, який пройде у місті Алмати (саме так правильно зараз писати назву колишньої столиці цієї держави). Для підопічних Арно Пайперса це буде вже третя гра. У двох попередніх вони взяли гору над збірною Андорри (3:0) і поступилися з тим самим рахунком національній команді Хорватії. Збірна ж Андрія Михайличенка не без зусиль здолала на своєму полі бєлорусів, забивши єдиний м’яч на останній хвилині з пенальті. Центральний матч всього мід-уїка відбудеться також у нашій групі та пройде у Загребі, де збірна Хорватії прийме команду Англії. Британці повні рішучості взяти реванш за торішню поразку, що позбавила їх участі в Євро-2008. “Клітчасті”, у свою чергу, намагатимуться довести, що той пам’ятний успіх не був випадковим.

Збірна Росії свою першу зустріч у новій відбірковій кампанії проведе проти національної збірної Уельсу. Валлійці з мінімальною перевагою в стартовому турі обіграли азербайджанців. До того ж, переможний гол був забитий за сім хвилин до фінального свистка.

Чемпіони Європи іспанці вдома зіграють зі збірною Вірменії та навряд чи матимуть великі проблеми. Тим паче, що підопічні Яна Поульсена в минулу суботу на своєму полі в принциповому поєдинку поступилися туркам, і не відомо, чи встигнуть вони відновитися після такого важкого психологічного удару.

Фіналісти останньої першості континенту німці поїдуть в гості до збірної Фінляндії. У першому турі Бундестім просто знищив команду Ліхтенштейну, відвантаживши в її ворота шість сухих м’ячів. Скандинави, звичайно, будуть сильніші ніж княжа держава, проте навряд чи зможуть встояти перед збірною Йоахіма Льова.

Півфіналіст Євро-2008 збірна Туреччини вдома поміряється силами з національною командою Бельгії. Підопічним Рене Вандерейкена, на відміну від свого суперника, що легко переграв на виїзді вірменську команду, довелося неабияк попотіти, щоб зломити опір естонців (3:2).

Збірна Франції на своєму полі випробовуватиме команду Сербії. “Трибарвні” невдало стартували в груповому турнірі, програвши в гостях австрійцям (1:3). За даними деяких ЗМІ, перед наставником віце-чемпіонів світу поставили ультиматум: якщо його збірна 10 вересня не зможе вдома обіграти балканців, то він буде відправлений у відставку.

Переможці останнього “Мундіалю” італійці в Удіне приймуть збірну Грузії. Підопічні Марчело Ліппі лише на останніх хвилинах змогли вирвати перемогу в поєдинку проти команди Кіпру. Каладзе і Ко поступилися ірландцям (1:2). Правда, збірна Ектора Купера свою домашню зустріч проводила на нейтральному полі в німецькому Майнці.

З безлічі інших поєдинків, які пройдуть у середу, можна виділити цікаву гру в Лісабоні між збірними Португалії та Данії. Для Карлуша Кейруша це буде дебют в офіційних зустрічах на посту головного тренера півфіналіста ЧС-2006.