«Карпати» перемогли молдавську «Олімпію»

Сьогодні на львівському стадіоні «Україна» «Карпати» у прохолодну дощову погоду, заповнюючи перерву у чемпіонаті, з рахунком 2:0 перемогли «Олімпію» (Бельци), яка посідає 3-е місце у чемпіонаті Молдавії.

У складі «зелено-білих» не були задіяні чотири збірники – Кашчелана, Лазаревскі, Зеньова та Голодюка. У складі гостей виділимо гравців відомим українським вболівальникам – Збарах, Сосновський, Глега та Дронь. В спарингу у складі «Олімпії» були задіяні три нігерійці, американець Робенс, росіянин Шишкін, відомий за виступами у ЦСКА. Діями гостей керував один з тренерів Леонід Ткач, а головний тренер Ніколае Буня до Львова не прибув, бо був задіяний у таборі молдавської молодіжки.

Склад господарів у першому таймі був в певній мірі експериментальним. На початку міжнародної гри, головним арбітром якої, до речі, був арбітр ФІФА Шандор, серед господарів небезпечно пробивали Ткачук, Кополовець. До речі, в складі молдаван також був Андрій Ткачук. Молдавани відповіли підступним ударом Адарамоли, проте щук також був на місці. А в середині тайму Батиста після пасу Тубіча з лінії штрафного пробив низом впритул з дальньою стійкою – 1:0.

Міг подвоїти рахунок Ткачук, Кополовець, але знову завершальним ударам бракувало влучності. У свою чергу пробивав в рамку воріт Грицук і Мартищук знову розгадав намір суперника.

Під час перерви і в ході другого тайму склад «Карпат» повністю оновився. Могли відзначитись Федецький, Худоб’як, проте надійно грав в рамці воріт Збарах. Викликав пожвавлення і удар Кузнецова, проте м’яч пролетів поруч зі стійкою.

І все ж, наступна атака «Карпат» завершилась другим голом. Кожанов з лівого краю атаки зробив передачу у воротарський майданчик і Худоб’як, випередивши захисника, ногою пробив у дальній кут воріт. Згодом Кожанов забив і третій гол, але боковий арбітр зафіксував офсайд.
«Карпати» (Львів, Україна) – «Олімпія» (Бельци, Молдова) – 2:0 (1:0)
Судді: А. Шандор, Я. Біць, Ю. Суряк (усі – Львів).
«Карпати» : Мартищук (Тлумак, 46), Петрівський (Луцик, 67), Є. Тарасенко (Мілошевіч, 46), Тубіч (Гурський, 57), Ощипко – к (Сагайдак, 62), Куцяба (Худоб’як, 46), А. Ткачук-І (Федецький, 46), Бідловський (Мартинюк, 46), Батиста (Кузнецов, 46), Кополовець (Гудима, 57), Гурулі (Кожанов, 46).
«Олімпія» : Збарах – к (Гроза, 78), Огада, Гусаков, Сосновський (Вербецький, 46), Глега (Дронь, 67), Шишкін (Гредінару, 65), А. Ткачук-ІІ, Келтуяле, Грицук (Робенс, 59), Олувавунмі, Адарамола.
Голи : Батиста, 32 (1:0), Худоб’як, 83 (2:0).
Попередження : Кополовець, 27, Грицук, 37, Ощипко, 37, Адарамола, 81, А. Ткачук-ІІ, 88, Федецький, 89.