Арбітр Годулян не помилявся у грі «Дніпро»–«Динамо», – Експертна комісія Федерації футболу України

Експертна комісія Федерації футболу України розглянула cуддівство одесита Віталія Годуляна у скандальному матчі 11-го туру чемпіонату України серед клубів Прем’єр-ліги «Дніпро»–«Динамо». Рішення експертної комісії: Годулян не помилявся у ключових моментах гри. Про це повідомляє офіційний сайт ФФУ. Експертна комісія Федерації футболу України розглянула cуддівство одесита Віталія Годуляна у скандальному матчі 11-го туру чемпіонату України серед клубів Прем’єр-ліги «Дніпро»–«Динамо». Рішення експертної комісії: Годулян не помилявся у ключових моментах гри. Про це повідомляє офіційний сайт ФФУ.

Зокрема, розглядаючи оцінку арбітром Віталієм Годуляном епізодів матчу 11-го туру «Дніпро»–«Динамо» (0:2) із вилученням на 23-й хвилині футболіста господарів поля Павла Пашаєва і призначення на 86-й хвилині у їхні ворота пенальті, експерти визначили дії одеського рефері правильними.

Відтак обов’язковий грошовий внесок ТОВ ФК «Дніпро» повертатися не буде, а незадовільна оцінка, виставлена Віталію Годуляну інспектором ФФУ Петровим, скасована, повідомляє Федерація футболу України.