«Карпати-2» зіграли перший спаринг у Криму

«Карпати-2» зіграли перший контрольний спаринг на навчально-тренувальному зборі, який підопічні Любомира Вовчука та Олега Бойчишина проводять на базі ФК «Кримтеплиця» у Молодіжному, що знаходиться поблизу Сімферополя.

До Криму «Карпати-2» прибули 10 березня. Того ж дня команда провела й перше тренування на штучному полі навчально-тренувальної бази ФК «Кримтеплиця». Через погодні умови (на півострові випав сніг) «зелено-білі» у режимі дворазових тренувань займалися на синтетиці до вчорашнього дня. А віднині команда проводитиме тренування вже на природному газоні.

На штучному полі «Карпати-2» зіграли і свій перший з чотирьох запланованих спарингів. Суперником карпатівців була друга команда  господарів бази «Кримтеплиця-2».

Цей поєдинок «Карпати-2» провели у такому складі: Нагірний, Дорошенко (Дунець, 78), Чумак, О. Білий, Н. Білий (Жовтюк, 80), Вагін, Покладок (Малаха, 63), Кушнір (Толочко, 46), Ботвинник (Кокотайло, 58), Семчук (Мацько, 75), Фостяк (Дронський, 55).

Через невеличке ушкодження не зміг взяти участь у грі кіпер Андрій Васькович, а в захисника Романа Гудака перед грою піднялася температура.

Поєдинок пройшов за помітної територіальної та ігрової переваги «Карпат-2». Але фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу кримчан. Щоправда, рахунок відкрили галичани. На 12-й хвилині наша команда подала кутовий – рикошет, а першим на добиванні був Назар Білий.

Рахунок 1:0 на користь «зелено-білих» протримався до 25-ої хвилини, коли зі штрафного удару гравець команди господарів гарматним суперпострілом поцілив у «дев’ятку» наших воріт. Ігор Нагірний був безсилий врятувати свою команду від неприємностей: подібні удари не беруться – 1:1.

Втім, пропущений гол не збив атакувального запалу карпатівців і вони продовжували тиснути на ворота тепличників. Моментів, аби принаймні вдруге вийти вперед у рахунку, у підопічних Любомира Вовчука і Олега Бойчишина було більш ніж достатньо. Ще до перерви виходи один-на-один з воротарем змарнували Остап Фостяк і Вадим Семчук, а після відпочинку – все той же Фостяк та Андрій Дронський. Чудову нагоду відзначитися у другому таймі мав і Вадим Семчук, але на його удар головою впритул якимось дивом зреагував кіпер кримчан. І як часто буває у футболі в подібних ситуаціях, не реалізувавши стовідсоткові моменти, «Карпати-2» самі пропустили гол. Причому м’яч у ворота нашої команди залетів майже курйозний. Гравець «Кримтеплиці-2», не маючи жодного варіанту продовження розвитку атаки, завдав удар «на вдачу» метрів з 27-ми. І круглий за вітром по дуже хитрій траєкторії від поперечки залетів у сітку. 1:2 на користь кримчан – саме такий рахунок і зафіксував фінальний свисток арбітра.

Додамо, що наступним спаринг-партнером «Карпат-2» буде представник чемпіонату Білорусі ФК «Гомель». Гра відбудеться завтра, 16 березня. Початок о 12:00.