Коли помилки відіграють визначну роль

Таврія - Кривбас - 2:1

Криворізький “Кривбас” зазнав поразки в Сімферополі.

Продемонструвавши загалом непогану гру, маючи моменти для взяття воріт, «Кривбас» в матчі 21 туру ЕпіЦентр Чемпіонату України з футболу поступився на виїзді сімферопольській «Таврії» – 1:2. Долю зустрічі, як виявилось, було вирішено ще в першій половині матчу, коли господарі поля, зусиллями Антона Шиндера двічі змусили криворіжців розпочати з центру поля.

Початок матчу пройшов за рівної боротьбі, де команди намагались знайти слабкі місця в обороні суперника. Першою це вдалося знайти кримській команді. На 21-й хвилині після вкидання м’яча з ауту Любеновіч зробив навіс у центр штрафного майданчика, Ідахор виграв верхову дуель у Кіцути та скинув м’яч далі на Шиндера. Півзахисник господарів, прийнявши м’яч, розвернувся та завдав удару. Але м’яч, зрикошетівши від опорної ноги Віталія Лисицького, змінив напрямок польоту та дезорієнтувавши Боровика, влетів в кут воріт.

Та на цьому неприємності для «Кривбасу» не скінчились. Через 3 хвилини, відбивши атаку криворізької команди, «Таврія» організувала контрвипад. Після передачі Любеновіча Максимов з Кіцутою не розібрались з м’ячем в центрі поля, дозволивши Платону вийти на ударну позицію. Нападник сам реалізовувати момент не став, зробивши пас  на хід Шиндеру, який, пройшовши по центру, переправив м’яч в сітку воріт «Кривбасу» – 2:0.

Деякий час криворіжці приходили до тями після такого «удару», але в кінці першого тайму організували справжній штурм воріт сімферопольської команди. В ці хвилини здавалось, що оборона «Таврії» діє виключно на відбій. Та завершальні удари «Кривбасу» залишали бажати кращого.

Другий тайм пройшов у рівній боротьбі. Здавалось, що «Таврія», задоволена рахунком першої половини гри, вирішила зіграти від оборони. Цим намагалась скористатись криворізька команда, яка на певний час заволоділа ініціативою та змусила притиснутись до власних воріт гравців кримської команди. «Таврія» грала на контрвипадах, але це мало турбувало оборону «Кривбасу».

Тиск на ворота Стойко з боку атакуючої ланки гостей посилювався. До дій Єслінека, який встигав мало не на всіх ділянках футбольного поля, додалися активні дії Бабатунде, що вийшов на заміну, який, здається, стає новим кумиром криворізької футбольної публіки. На 68-й хвилині після подачі нігерійця, Іващенко в боротьбі з захисником опинився на землі, але арбітр не зафіксував порушення правил. Та вже через 3 хвилини після подачі нігерійця зі штрафного Галюза штовхав Олександра Іващенка в спину, за що арбітр матчу призначив пенальті в ворота «Таврії» – головний бомбардир криворізької команди був бездоганний при виконанні пенальті.

До кінця матчу «Кривбас» не залишав надій на сприятливий для себе результат, створюючи небезпечні моменти біля воріт суперника. Чого лише вартий був удар у падінні головою Канкави після подачі Іващенка! На 83-й хвилині після подачі кутового капітан «Кривбасу» Олександр Максимов головою дуже небезпечно пробивав по воротах господарів, але м’яч пройшов вище воріт.

У кінці матчу «Таврія» трохи вирівняла гру, але сподівалась більше на утримання рахунку, аніж на його збільшення. У підсумку – перемога кримської команди з рахунком 2:1.

“Таврія”: Стойко, Донець, Марковіч-к, Джурічіч, Корнєв (Каблаш, 61), Ідахор, Монахов, Шиндер (Фещук, 50), Галюза, Любеновіч, Платон (Причиненко, 84).

“Кривбас”: Боровик, Лисицький, Сердюк, Матіч (Валєєв, 84), Канкава, Іващенко, Федорчук, Єслінек, Максимов-к, Бартуловіч (Бабатунде, 53), Кіцута (Васільєв, 28).