Жеребкування Ліги чемпіонів та Ліги Європи. ОНЛАЙН

Сьогодні “Динамо” та “Шахтар” дізнаються своїх чергових суперників у єврокубковій весні.

Жеребкування чвертьфінальних пар Кубку чемпіонів розпочнеться о 13:00 за київським часом. Жодних кошиків посіву на цій стадії уже немає, то ж усе вирішить сліпить жереб. Жеребкування 1/4 фіналу Ліги Європи відбудеться о 14:00. Ведучими на церемонії будуть Джанні Інфантіно, Гарі Лінекер та Ронні Вілан.

Церемонія жеребкування розпочалась!! За кілька хвилин ми дізнаємося першу чвертьфінальну пару.

Нагадаємо, що починаючи з 1/4 фіналу, жеребкування не передбачає наявності сіяних та несіяних команд і розведення представників однієї країни у різні пари. Команди, яких вибирають першими, проводять перші матчі вдома. У ході жеребкування 1/2 фіналу також додатково визначається, переможець якого півфінального матчу вважатиметься номінальним господарем фінального поєдинку.

Якщо у коогось інтернет швидкості Ліонеля Мессі, то за трансляцією можна стежити на офіційному сайті УЄФА:

Гарі Лінекер уже готовий витягнути першу кульку.

“РЕАЛ” гратиме із … “Тоттенхемом”!!!!!!!!!!

“Челсі” проти ….  “Манчестер Юнайтед”!!!!!

“Барселона”  проти ……….. “Шахтаря“!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

“Інтеру” залишився “Шальке”….

Сітка виглядає наступним чином: Переможці пар “Інтер” – “Шальке” та “Челсі” – “МЮ” гратимуть у фіналі із переможцем інших двох пар. Тобто фіналу “Барса” – “Реал” не буде.