“Севастополь” – “Карпати – 3:1. ВІДЕО

Кримський клуб після шести матчів без забитих голів святкує домашню перемогу над “Карпатами”.

Докладніше про матч можете дізнатись ТУТ.

“Севастополь” – “Карпати – 3:1

Голи: Жабокрицький 12, Скоба 58, Ференчак 87 – Кочіш 45.

Обидві команди перед цим зустрічались з “Шахтарем” і обидві продемонстрували організований хороший командний футбол. Такою ж вийшла сьогоднішня зустріч суперників.

Переглянувши перший тайм, було важко сказати, яка з команд бореться за виживання, а яка за медалі. “Севастополь” впевнено атакував і ще краще діяв в оборонних діях.
Повели в рахунку господарі швидко – вже на 12-й хвилині. Жабокрицький з кута штрафного шаленим обвідним пострілом зняв павутиння з дальньої дев’ятки воріт Боґатінова – 1:0! Карпатівцям нічого не вдавалось в атакувальних діях. Лише на останній хвилині першого тайму, коли кримчани на мить втратили увагу, довга навісна передача Мілошевіча знайшла голову Кочіша, який головою підправив кулястого у сітку воріт – 1:1.

На хвилі вдалого завершення першого тайму, львів’яни від початку другої половини розпочали осаду воріт господарів. Проте, чи не перша “висадка” Севастополя” на половину поля галичан завершилась кутовим ударом. Подачу все того ж Жабокрицького замкнув Скоба, який найвище вистрибнув у штрафному – це 2:1. Відразу ж південці перебудувались і відійшли в глухий захист. Організовану та масовану оборону “Севастополя” пройти “Карпатам” більше так і не вдалось. А ось підопічні Червенкова забили ще: Ібраімі вивів Ференчака на побачення з Боґатіновим і капітан кримчан не схибив, встановивши остаточний результат зустрічі – 3:1!

По-своєму сенсаційна перемога “Севастополя” помітно покращила шанси команди на спасіння і водночас приспустила карпатівців на землю після перемоги над “Шахтарем”.