Степаненко: Молодіжна і національна збірні для мене рівноцінні

Капітан молодіжної збірної України Тарас Степаненко після перемоги над ісландцями (3:2) у позавчорашньому спарингу, перебував у прекрасному настрої і заявив, що тепер готовий викластися по максимуму в підготовці у складі національної команди до товариського матчу з італійцями.

“На мій погляд, ми провели гарний поєдинок з цікавим суперником, – сказав капітан української молодіжки. – Ісландія виявилася непоганою командою, але все-таки гра була повністю за нами. Ми з самого початку захопили ініціативу і ще до перерви забили тричі. А в другому таймі розслабилися, за що і поплатилися. Але, загалом, ми зіграли хороший матч.

У команді Павла Олександровича прекрасний колектив, тому ми завжди із задоволенням приїжджаємо сюди і разом працюємо для перемоги. А участь у матчах команди Калітвінцева – це визнання тебе як гарного гравця і можливість розвиватися далі”.

“Виступи за молодіжку та національну збірну сприймаю рівноцінно. Адже молодіжці належить виступ на Євро-2011, а головну збірну чекає Євро-2012. Тому треба як слід працювати і демонструвати гідну гру і там, і там. Будемо працювати на два фронти!”,- заявив Степаненко.