Наші в збірних

Поки більшість карпатівців уже готуються до матчу проти «Волині», інші – кого викликали до своїх національних збірних – працюють на честь своїх країн. Але з усіх футболістів, викликаних до табору національних команд, поки що, у відбірковому циклі до Євро-2012, зіграв тільки Резван Кочіш.

Він вийшов на заміну на 71-ій хвилині в матчі Румунії проти Боснії та Герцеговини. Румуни поступилися 2:1, тим самим поставили під великий сумнів свою участь на Євро. Наразі підопічні Резвана Луческу з двома очками посідають передостанню сходинку у своїй відбірній групі, залишаючи позаду скромний Люксембург. Саме з герцогством румунам доведеться зіграти вже в наступному турі.

Через травму не зміг зіграти за свою збірну Сандро Ґурулі. Звісно, прикро, адже записати собі в актив перемогу над збірною Хорватії було б справою честі. Деякою мірою грузинам в цьому поєдинку пощастило, адже м’яч у сітку воріт хорватів влетів аж на 90-ій хвилині – відзначився Кобіашвілі. Тим не менше, грузини зберігають непогані шанси на те, аби потрапити на Євро-2012. Уже у вівторок «червоно-білі» зіграють на виїзді проти збірної Ізраїлю і, в разі перемоги над ізраїльтянами, підопічні Темурі Кецбаї матимуть змогу вийти на перше місце. Щоправда, в них буде на матч більше, ніж у греків та хорватів, які посідають перші дві сходинки у групі F.

Творить дива у воротах конкурент Мартіна Богатінова за місце в основі Едін Нуредіноскі. Збірна Македонії з рахуном 2:1 програла ірландцям. Якби не помилка голкіпера під час другого забитого гола (Едін випустив м’яч з рук, після простого удару), то цілком імовірно, що Пандєв і Ко зачепилися б в тому матчі за нічию. В підсумку шанси побачити македонців в Україні та Польщі виглядають більш ніж примарними. З чотирма пунктами балканці наразі йдуть передостанніми, відстаючи від Вірменії на чотири очки. Позаду них тільки вічний аутсайдер – Андорра.

Більше за всіх гравців «Карпат» відіграв Олег Голодюк. У матчі молодіжних команд України та Ісландії хавбек «зелено-білих» відіграв майже увесь матч і був замінений аж на 87-ій хвилині. Відзначитися Олегу не вдалося, однак завдяки дублю Ярмоленка та голу Максима Білого, українці святкували непросту перемогу над найпівнічнішою збірною Європи з рахунком 3:2.

Уже у вівторок в матчі збірної України проти Італії матимуть змогу зіграти відразу троє карпатівців – Федецький, Худоб’як та Ощипко. А сьогодні зіграє і молодіжна збірна України. Команда Яковенка на виїзді проведе товариську гру проти господарів молодіжного Євро-2011 данців.