“Кривбас” нічого не зміг протиставити “Динамо”

"Dynamo"-"Kryvbas"

В матчі 23 туру «Кривбас» за всіма статтями програв одному з лідерів чемпіонату – столичному «Динамо», програвши на виїзді з рахунком 0:3.
Обидва клуби виставили на цю гру дещо експериментальні склади – кияни мали на думці майбутній матч з португальською «Брагою», тренери ж «Кривбасу» вирішили поекспериментувати перед важливим поєдинком з донецьким «Металургом».
Господарі поля з перших хвилин захопили ініціативу й доволі швидко створили гольовий момент – Кравець «продавив» двох захисників криворізької команди, пробив, але влучив в Артема Штанька, який цього матчу замінив в «рамці» Євгена Боровика. «Кривбас» відповів гострою контратакою, але воротаря «Динамо» в небезпечній ситуації підстрахував Хачеріді.
Рахунок було відкрито на 18-й хвилині. Гармаш гарним пасом вивів Ярмоленка сам на сам з воротарем, решта було справою техніки. Майже відразу Гусєв міг подвоїти рахунок, але пробив по м’ячу якось недбало.
Криворіжці могли відігратись на 29-й хвилині, коли після розіграшу штрафного дуже небезпечно по воротах Коваля пробивав Канкава, але воротар «Динамо» у відчайдушному стрибку врятував свою команду. Цей момент мобілізував киян, які дещо розслабились. Й вже через хвилину рахунок на табло міг збільшитися на користь господарів. Єременко пробив з середньої дистанції, й воротарю «Кривбасу» довелось продемонструвати всю свою майстерність аби врятувати свою команду. Відразу після подачі кутового небезпечно пробивав Гармаш – Штанько відбив м’яч, але на добиванні був Гусєв, який поцілив в поперечину!
Такий тиск на ворота «Кривбасу» дуже скоро дав свої результати. На 35-й хвилині Кравець «обікрав» на фланзі Васільєва, віддав передачу на Єременка, що опинився майже наодинці в штрафному майданчику «Кривбасу», й той влучним ударом збільшив перевагу своєї команди. Штанько до м’яча дотягнувся, але врятувати свою команду не зміг.
В кінці першого тайму обидві команди мали моменти для взяття воріт. На 42-й хвилині Єслінек зробив навісну передачу з флангу, Коваль невдало вийшов на перехват, але свого воротаря підстрахував Хачеріді. На 44-й хвилині Олег Гусєв вийшов сам на сам з воротарем, але переграти Штанька не зміг. Завершився тайм сильним ударом Канкави – м’яч пройшов поруч зі стійкою.
Початок другого тайму пройшов спокійно без особливих всплесків. Перший небезпечний момент у другій половині поля на 55-й хвилині створили криворіжці. Після передачі зі штрафного Іващенко опинився прямо перед воротарем «Динамо», але не зміг реалізувати свій момент, пробивши повз ворота. Після цього «Динамо» трохи підвищило темп й мало моменти для взяття воріт. На 60-й хвилині Олег Гусєв з лівого флангу змістився в центр та пробив – м’яч влучив в стійку воріт «Кривбасу». Через кілька хвилин криворізькі захисники «забули» в своєму штрафному майданчику Вукоєвіча, але той, пробиваючи в дальній верхній кут, послав м’яча трохи вище воріт. Ще через кілька хвилин дотепний розіграш штрафного сильним ударом завершував Ярмоленко – поруч зі стійкою. Перевага «Динамо» була відчутною, й створені гольові моменти – її наслідок.
Ближче до завершення поєдинку гра трохи заспокоїлася, що дозволило «Кривбасу» створити біля воріт «Динамо» щось подібне на гольовий момент. Федорчук пробивав з середньої відстані, але вдало зіграв Коваль.
Остаточного рахунку в матчі було встановлено на 83-й хвилині. Мілевський віддав точний пас на Гусєва, який цей момент вже не втратив, пробивши під поперечину воріт Артема Штанька.
Кінцівку тайму команди вже догравали – все вже було зрозуміло. Й все ж «Кривбас» міг забити гол престижу. В компенсований арбітром час Іващенко виходив сам на сам з Ковалем, але в останню мить Хачеріді вибив м’яч з-під ніг кривбасівського нападаючого.
«Динамо»: Коваль, Данілу Сілва, Вукоєвіч, Попов, Ярмоленко (Каддурі, 89), Гармаш, Гусєв-к (Зозуля, 89), Кравець (Мілевський, 65), Єременко, Хачеріді, Юссуф.
«Кривбас»: Штанько, Васільєв, Сердюк, Максимов-к, Канкава (Рожок, 70), Іващенко, Федорчук, Єслінек (Бабатунде, 47), Костишин, Валєєв (Лисицький, 38), Жданов