“Таврія” та “Зоря” голів не забили. ВІДЕО

В Сімферополі у матчі невикористаних моментів була зафіксована “суха” нічия.

“Таврія” – “Зоря” – 0:0

Заведеними на матч вийшли футболісти “Таврії”. Після провальної гри у Запоріжжі (2:2) в минулому турі, кримчани вийшли на зустріч проти “Зорі” шалено вмотивованими. На четвертій хвилині дива майстерності та реакції продемонстрував страж воріт луганської команди Ігор Шуховцев, який зумів відбити постріл впритул Платона. Потім було два незарахованих голи у ворота “Зорі” (офсайд і фол у нападі в “Таврії”). Також зіграла за “Зорю” поперечка після удару Ідахора. Та в другій половині першого тайму запал південців зник і перевага перейшла на бік підопічних Чанцева. В одному з епізодів міг відзначатись Селюк, який вийшов на побачення з Кахріманом, але сербський воротар врятував “Таврію” від неминучого голу.

В другому таймі в команд було не менше моментів, хоча перевагою володіли вже луганчани, які мали кілька слушних нагод для того, аби привезти зі столиції кримської автономії три пункти. Зокрема, відмінна нагода була в Лазаровича, який не використав вихід віч-на-віч з Кахріманом – голкіпер таврійців знову був на висоті. Можна ще згадати епізод на 78-й хвилині, коли Каменюка вийшов на побачення з Кахріманом, обіграв його, але сам не пробив, а дав змогу завершити атаку Лазаровичу, який був офсайді. Пробий Каменюка, “Зоря” вже б повела в рахунку. Доволі спірний епізод трапився аж на 95-й хвилині: все той же Каменюка пробивав по воротах, м’яч ніби влучив в руку захиснику кримчан, однак суддя не зважився такий пізній ставити пенальті.

Відтак, нульова нічия, якою, швидше всього, більше вдовольнилась “Зоря”. “Таврія” згубила шанс обійти в таблиці “Арсенал”.