«Карпати-2» стартували у Прем’єр-лізі Львівщини

Стартував чемпіонат Львівщини сезону 2011 року серед клубів обласної Прем’єр-ліги, одним з учасників якого є «Карпати-2».

Згідно положення Прем’єр-ліги Львівщини, окрім дорослого чемпіонату проводиться і турнір юнаків, ігри якого розпочинаються на дві години раніше основних команд. У юнацькій першості за «Карпати-2» гратимуть почергово команди U-17 СДЮШОР «Карпати» та Академії футболу ФК «Карпати».

Свій перший поєдинок «Карпати-2» провели на полі Академії футболу ФК «Карпати» проти винниківського «Руху». У грі юнацьких команд «зелено-білі академіки» здобули перемогу з рахунком 2:0.

Поєдинок дорослих команд «Карпати-2» провели у такому складі: Лазарський, Дорошенко, О. Білий, Чумак, Гудак, Вагін (Малаха, 62), Толочко (Кушнір, 65), Покладок, Семчук (Костевич, 46), Фостяк (Кокотайло, 68), Ботвинник (Загідулін, 46).

Незважаючи на значно старший вік гравців «Руху», стартові 20 хвилин гра була рівною. Більше того, підопічні Любомира Вовчука і Олега Бойчишина за гостротою навіть переважали суперника. Карпатівцям вдалося створити три небезпечних моменти біля воріт рухівців. Але і Олегу Білому зі штрафного, і Фостяку, який двічі завершував комбінації партнерів ударами по воротах, не вистачило майстерності. А от десь з середини першого тайму ініціативу перехопили гості. Матеріалізувати свою перевагу підопічним Романа Гданського вдалося незадовго до свистка на перерву. На 42-й хвилині після подачі зі штрафного досвідчений форвард «Руху» Манорик вдало замкнув дальню стійку воріт Лазарського – 0:1.

За переваги гостей пройшла і перша половина другого тайму. І знову їм вдалося забити гол у ворота господарів. Причому знову сталося це після стандарту, і знову останнє слово сказав Манорик. В цьому епізоді, який стався на 57-й хвилині, молоді карпатівці (команду сформовано з гравців 18–20 років) припустилися просто таки дитячої помилки – забули, що при вкиданні ауту в жодному разі не можна повертатися спиною до того, хто його вкидає. Цим і скористався гравець «Руху». Він миттєво вкинув круглого на кут воротарського майданчика на свого партнера, а той в дотик проштовхнув його вздовж карного і Манорика спокійно переправив м’яч у порожні ворота – 0:2.

Від другого пропущеного голу «Карпати-2» оговталися хвилин через десять і заключну чверть матчу провели на рівних з суперниками. Були у карпатівців і непогані моменти, аби принаймні відіграти один м’яч. Але не судилося – більше голів у цій зустрічі глядачі не побачили. Тож фінальний свисток зафіксував перемогу «Руху» – 0:2.

Додамо, що окрім «Карпат-2» і винниківського «Руху» в цьогорічній Прем’єр-лізі титул найсильнішої команди Львівщини розіграють ФК «Миколаїв», «Скала-2» (Моршин), «Газовик» (Комарно), ФК «Городок», ФК «Самбір», «Кар’єр» (Торчиновичі), ФК «Куликів» та «Карпати» (Кам’янка-Бузька).

Цікаво, що більшість фахівців «Карпати-2» вважають «темною конячкою» цьогорічної Прем’єр-ліги Львівщини. Адже в складі «зелено-білих» чимало перспективних молодих гравців. А головними фаворитами на титул спеціалісти називають ФК «Самбір», «Кар’єр» з Торчиновичів, ФК «Куликів» та «Карпати» з Кам’янки-Бузької.