«Карпати-2» у гостях поступилися ФК «Самбір»

У матчі другого туру чемпіонату області серед клубів Прем’єр-ліги Львівщини «Карпати-2» грали на виїзді з ФК «Самбір».

Першими на поле вийшли юнацькі команди. Зазначимо, що в складі «зелено-білих» участь у грі брали 17-річні гравці, а їхні суперники були на рік – два старші. Тим не менше гра пройшла у рівній боротьбі, свідченням чого є й той факт, що в кожному з таймів кожна з команд забила по голу. Цікаво, що спочатку у рахунку вели гості, згодом – господарі, а в підсумку все закінчилося підписанням мирної угоди – 2:2. У складі карпатівців голи на свій рахунок записали Ігор Острувка та Остап Головецький.

Поєдинок дорослих команд «Карпати-2» провели у такому складі: Лазарський, Жовтюк, О. Білий, Чумак, Гудак, Біловус, Толочко (Ботвинник, 83), Покладок, Семчук (Кокотайло, 66), Фостяк, Костевич (Загідулін, 56).

У перші хвилин 30 гра була рівною. Однак треба сказати, що в діях обох команд було дуже багато боротьби, а от власне футболу як такого, глядачі майже не бачили. Тому нічого дивного, що практично всі події у цей ігровий проміжок часу розвивалися між штрафними майданчиками і до небезпечних моментів справа біля жодних воріт не доходила. А от заключну частину першої 45-хвилинки значно краще провели «Карпати-2». Підопічним Любомира Вовчука і Олега Бойчишина вдалося опустити м’яч на землю і розіграти кілька хороших комбінацій, дві з яких було доведено до логічного завершення.

Вперше кіпер господарів Іван Піцан, який, до речі, ще восени минулого року стояв у рамці молодіжки «Карпат», дістав м’яч з сітки власних воріт на 35-й хвилині. Правий оборонець гостей Микола Жовтюк пройшов по флангу і виконав навіс на дальню штангу, а Володимир Костевич головою скинув круглого в район 11-метрової позначки, де Остап Толочко зльоту пробив у дальній кут і м’яч від стійки залетів у сітку – 0:1.

А перед самим свистком на перерву індивідуальний прохід Юрія Покладка по центру захист господарів зупинив з порушенням правил і арбітр зустрічі Віктор Кравченко призначив штрафний удар. До воріт було метрів 20, тому Володимир Костевич вирішив пробити по воротах. І удар з лівої у нього вийшов на славу – м’яч влучив у «дев’ятку», а Іван Піцан був безсилий зарадити справі. 0:2 – і «Карпати-2» у гарному настрої пішли на відпочинок.

Якби у перерві хтось сказав, що гра закінчиться на користь ФК «Самбір», та ще й з перевагою у два м’ячі, то його напевно б підняли на сміх. Але, коли пролунав фінальний свисток, то табло зафіксувало перемогу господарів 4:2. А найцікавіше, що юні гравці «Карпат-2», пропустивши чотири м’ячі за другі 45 хвилин, за великим рахунком не заслуговують докору. Адже вони, як і в першому таймі, віддавали грі всі свої сили і при цьому багато що в них виходило. Жодним чином підопічні Любомира Вовчука і Олега Бойчишина не поступалися своїм значно старшим опонентам ні в техніці, ні в тактиці, ні в бажанні. Єдине, в чому мали перевагу футболісти з Самбора, це антропометричні дані. Саме завдяки їм вони спочатку відновили рівновагу в рахунку, а потім і вирвали перемогу.

Діяли господарі дуже просто – при першій нагоді, незважаючи при цьому на відстань, навішували м’яч верхом у карний майданчик гостей, а вже там всіма правдами і неправдами намагалися забити, а частіше просто заштовхати його у ворота. І чотири рази, на 50-й, 75-й, 82-й і 88-й хвилинах, свого таки досягли. Причому тричі самбірчани забивали після стандартів – двічі після розіграшу штрафних і одного разу після кутового. Зазначимо, що рахунок зрівняв Микола Задорожний, який, як і Іван Піцан, є випускником  карпатівської Академії футболу 2007 року і ще не так давно був капітаном «Карпат-2».

Додамо, що поєдинок третього туру «Карпати-2» зіграють наступної середи, 13-го квітня. На своєму полі «зелено-білі» поміряються силами з ФК «Миколаїв».