“Кривбас” – “Металург” Д – 1:0

Кривбас - Металург Д - 1:0

Криворізький «Кривбас» у надважливому для себе поєдинку здобув важку перемогу над донецьким «Металургом» – 1:0.

Принциповий поєдинок мав дати відповідь на питання – чиї амбіції в цьому поєдинку вищі, в кого вони підкріплені більш високою виконавською майстерністю. Обидва клуби не приховували, що планують в цьому матчі взяти 3 очки. «Металург» сперечається за «зону УЄФА», «Кривбасу» ж очки конче потрібні в нелегкій боротьбі за «місце під сонцем».

Команди почали без розвідки. Й вже на 2-й хвилині матчу з близької відстані по воротах пробивав Лисицький – повз ворота. Гості намагались комбінувати. Маючі в своєму складі Дімітрова, Лазіча та Фернандеша, «Металург» міг собі дозволити імпровізувати. Але активні дії господарів в середині поля залишали на «голодному пайку» гравців атакуючої ланки донецької команди.

Крнивбас» доволі швидко повів у рахунку. В одній з атак Костишин з флангу виконав навісну передачу в центр штрафного майданчика, де Воронков, що тривалий час не грав через травму, в боротьбі з захисниками головою метрів з 8-ми відкриває рахунок в грі.

Пропустивши гол, «Металург» додав у швидкості, намагаючись швидко зрівняти рахунок. Кілька напівмоментів гості мали, але назвати їх гольовими було важко. В середині першого тайму «Кривбас» великими силами пішов в атаку. Гра криворізькій команді давалась легко, та все ж деякі проблеми при зпавершенні атак мали місце. Напевне далися взнаки деякі кадрові проблеми господарів поля. Через травми не змогли вийти на поле Канкава, Максимов, Боровик. Але все ж перевага криворізької команди була відчутною.

Кінцівка тайму пройшла за деякої переваги гостей, які створили перший момент, який можна назвати небезпечним. Аді зробив передачу на Іванка, той виконав передачу в штрафний майданчик, але вдало зіграв захист криворізької команди.

В другому таймі картоина гри дещо змінилася. Більше атакувати стали гості, а «Кривбас» вирішив зіграти «другим номером», очікуючи свого шанса в швидкій контргрі. «Металург» комбінував в центрі поля, але біля штрафного майданчика «Кривбасу» гостроти все ж не виникало. Захист «Кривбасу» помилок не робив. Натомість на 59-й хвилині Матіч отримав шанс відзначитись. Бабатунде з флангу низом зробив передачу в центр на лінію штрафного майданчика, Матіч пробивав сильно, але Бандура був на місці, заволодівши м’ячем.
В середині другого тайму тиск на ворота Артема Штанька посилився. Кривбасівці стали припускатись помилок, а в «Металурга» з’явились гольові моменти. На 70-й хвилині Аді, випустивши м’яч за межі поля, зробив передачу в центр штрафного майданчика, де Морозюк відправив м’яч в сітку воріт. Але вже пролунав свисток арбітра, який зафіксував вихід м’яча за межі поля, й замість напису на табло Морозюк отримав «гірчичника».

Після цього моменту пішла гра на відкритих курсах. Й «Кривбас» отримав момент для того, аби збільшити рахунок. Після передачі зі штрафного Костишин пробивав в кут воріт, але Аделейє вибив м’яч з лінії воріт.

Кінцівка тайму пройшла за відчутної переваги донецької команди. На 78-й хвилині Аді метрів з 4-х пробивав головою – воротар на місці. Через 5 хвилин «Металург» отримав найреальніший шанс привезти до Донецька бодай очко. Гостям вдалась швидка контратака. Танаса увійшов до штрафного майданчика, пробив, Штанько м’яч парирував, але на добиіванні був Аді, якому лишалось лише переправити м’яч у ворота. Та Штанько якимось дивом зреагував на потужний удар нігерійця, врятував свою команду від вірного голу й викликав шквал аплодисментів на свою адресу з боку криворізької публіки.

До кінця матчу «Металург» не втрачав надій забити м’яч, але оборона «Кривбасу» діяла чітко, не дозволивши донецькій команді відібрати в «Кривбаса» таку потрібну перемогу.

“Кривбас”: Штанько, Іващенко, Лисицький, Федорчук, Матіч, Кіцута, Васільєв, Костишин (Єслінек 86), Воронков (Бабатунде 53), Рожок (Петров 64), Сердюк.

“Металург” Д: Бандура, Іванко (Голайдо 54), Сержіо, Фанендо, Дімітров, Соарес (Морозюк 54), Воловик, Фернандеш, Лазіч, Аделей, Чечер.