13-го квітня «Карпати-2» зіграють з ФК «Миколаїв»

13-го квітня в рамках 3-го туру чемпіонату області серед команд Прем’єр-ліги Львівщини «Карпати-2» на своєму полі прийматимуть ФК «Миколаїв».

О 15:00 на штучне поле Академії футболу ФК «Карпати» вийдуть юнацькі команди «Карпат-2» та ФК «Миколаїв». За «зелено-білих» цього разу гратимуть 17-річні вихованці карпатівської Академії футболу (тренер – Ярослав Дмитрасевич). А в 17:00 розпочнеться поєдинок основних складів «Карпат-2» та ФК «Миколаїв».

Зазначимо, що обидві команди не надто вдало провели ігри двох перших турів Прем’єр-ліги Львівщини. Зокрема «Карпати-2» у своєму стартовому матчі приймали винниківський «Рух» і, пропустивши по голу в кожному таймі, зазнали поразки з рахунком 0:2.

Значно краще підопічні Любомира Вовчука та Олега Бойчишина ропочали гостьовий поєдинок другого туру проти ФК «Самбір». Забивши два голи за останні десять хвилин першої 45-хвилинки, «зелено-білі» на відпочинок пішли за цілком комфортної переваги у два м’ячі – 2:0. Однак по перерві значно більш старші та досвідченіші і до того ж помітно кремезніші гравці команди господарів зуміли не лише відновити рівновагу в рахунку, а й наприкінці зустрічі вирвали перемогу – 4:2.

Не набагато краще наразі йдуть справи у ФК «Миколаїв». У своєму першому офіційному матчі в 2011 році завтрашні суперники «зелено-білих» також грали у гостях проти ФК «Самбір» і також зуміли забити два м’ячі. Втім, у захисті миколаївці зіграли значно краще від карпатівців. У свої ворота вони пропустили лише два голи і в такий спосіб зуміли вивезти з Самбора нічию – 2:2.

А от минулого вікенду ФК «Миколаїв» на своєму полі приймав «Карпати» з Кам’янки-Бузької, на думку фахівців, одного з головних претендентів на перемогу в чемпіонаті області. Гра повністю підтвердила прогнози фахівців. Футболісти з Кам’янки-Бузької здобули більш ніж переконливу перемогу – 5:1.