«Карпати-2» взяли гору над ФК «Миколаїв»

У першому матчі третього туру чемпіонату Львівщини серед клубів обласної Прем’єр-ліги «Карпати-2» приймали на своєму полі ФК «Миколаїв». Гра закінчилася з рахунком 1:0 на користь «зелено-білих». Зазначимо, що це перша перемога підопічних Любомира Вовчука та Олега Бойчишина у турнірі.

Як завжди, перед грою основних складів відбувся поєдинок юнацьких команд. Карпатівці, у складі яких цього разу грали 17-річні вихованці клубної Академії футболу, з перших хвилин дали зрозуміти, що вони є господарями поля не лише номінальними. Долю зустрічі було вирішено ще до перерви. Підопічні Ярослава Дмитрасевича створили низку гольових моментів біля воріт миколаївців і три з них довели до логічного завершення. Влучними ударами відзначилися два Андрії – Савченко і Сахнюк, а також Амбросій Чачуа. У перерві Ярослав Іванович провів серію замін, випустивши на поле гравців лави запасних. Втім, ініціативою й надалі володіли господарі, але забитих голів у цій грі глядачі більше не побачили. Тож фінальний свисток зафіксував перемогу юнаків «Карпат-2» з рахунком 3:0.

Перемогою «Карпат-2» закінчився і поєдинок дорослих команд. Щоправда, три очки нашій команді далися непросто.

Звітну зустріч «Карпати-2» провели в такому складі:
Нагірний, Дорошенко, Жовтюк, Чумак, Гудак, Біловус (Малаха, 80), Толочко (Кушнір, 46), Покладок (Вагін, 87), Семчук (Загідулін, 46; Мацько, 90), Фостяк (Кокотайло, 46), Костевич (Ботвинник, 66).

Після двох стартових поразок «Карпати-2» на домашню гру проти ФК «Миколаїв» вийшли з бажанням не лише взяти перші турнірні очки, а й довести (перш за все самим собі), що незважаючи на юний вік, вони не є хлопчаками для побиття для решти команд обласної Прем’єр-ліги. Тож для господарів гра мала неабияке значення не лише з позицій турнірних завдань, а й у психологічному плані.

Втім, гості також не надто вдало розпочали чемпіонат. Після двох турів у активі ФК «Миколаїв» було лише одне очко. Тому миколаївці прибули до обласного центру з твердим наміром щонайменше досягти позитивного результату. Зазначимо, що підтримати свою команду до Львова приїхала і група вболівальників з Миколаєва. Це, звичайно, додало грі ажіотажу і створило додаткову мотивацію у гравців обох команд.

Сама ж гра розпочалася обережно зі сторони обох команд. І фактично весь перший тайм на полі було багато боротьби. Однак майже всі події відбувалися між двома карними майданчиками, а тому до гострих моментів справа не доходила. Лише незадовго до перерви   партнери вивели Фостяка сам-на-сам з воротарем, але форвард програв очну дуель. Щоправда, кіпер ліквідував небезпеку ціною травми – у зіткненні центральний нападник «Карпат-2» розбив йому голову і тренерам команди гостей довелося провести вимушену заміну. А перед самим свистком на відпочинок арбітра зустрічі Руслана Хомина з Самбора травму отримав вже сам Фостяк. У боротьбі за м’яч на другому поверсі карпатівець і захисник миколаївців зіткнулися головами. В результаті лікарі у гравця нашої команди констатували струс мозку і, звісно, у грі відбулася ще одна вимушена заміна. Цього разу вже у складі господарів. А на перерву команди пішли за «сухого» рахунку – 0:0.

У другому таймі на полі також було багато жорсткої боротьби. До того ж нервозність була присутня у грі обох команд. Звідси і велика кількість у грі штрафних ударів та попереджень. У плані самовіддачі та жаги до перемоги на полі була абсолютна рівність. Однак у футбольних компонентах невелика перевага була все ж на боці «Карпат-2». Підопічні Любомира Вовчука і Олега Бойчишина краще контролювали м’яч, більше комбінували і частіше створювали напругу біля воріт суперника. І зрештою «зелено-білі» таки зуміли забити гол. На 83-й хвилині господарі розіграли комбінацію на лівому фланзі атаки. Гудак перевів м’яча в центр на Покладка, а той пасом у розріз вивів сам-на-сам з воротарем Малаху, який лише три хвилини перед тим вийшов на заміну замість Біловуса. Нагодою відкрити рахунок у грі карпатівець скористався стовідсотково – влучно пробив повз кіпера, який намагаючись врятувати ситуацію, вискочив йому назустріч – 1:0.

Але на цьому гра не закінчилася. Заключні хвилини миколаївці провели дуже активно і робили все можливе, аби повернутися додому принаймні з нічийним результатом. Однак кіпер «Карпат-2» Нагірний та його партнери по лінії оборони діяли достатньо впевнено і дисципліновано. У підсумку «зелено-білі» залишили таки свої ворота у недоторканності і в такий спосіб довели гру до переможного завершення.

Додамо, що наступний матч у Прем’єр-лізі Львівщини «Карпати-2» зіграють 27-го квітня. На своєму полі «зелено-білі» прийматимуть «Газовик-Хуртовину» з Комарного.