Четвертий арбітр: Ярослав Козик (Мукачеве)
Інспектор ФФУ: Василь Мельничук (Сімферополь)

ОБОЛОНЬ (Київ): Березовський, Лозінський, Слюсар (Г. Баранець 58), Бондаренко (Кучеренко 88), Пластун, Б. Баранець, Лупашко, Ільків (Сібіряков 64), Мандзюк, Кутас, Сапай.
Запасні: Литвиненко, Толстяк, Путраш, Котенко

КАРПАТИ (Львів): Богатінов, Балажіц, Ґодвін (Лукас 56), Зеньов (Кополовець 70), Кожанов, Кочіш (Батіста 77), Мілошевіч, Ощипко, Ткачук, Федецький, Худоб’як
Запасні: Тлумак, Голодюк, Гомез, Петрівський

Голи: Лозінський 33 (пен.) – Зеньов 53

Попередження: Пластун 37, Г.Баранець 82 – Мілошевіч 2, Балажіц 34, Лукас 74, Федецький 78

Вилучення: Пластун 45+1 (друге попередження)

Переможний склад не змінюють, але ротація – річ необхідна. Олег Кононов вирішив трохи змінити основу і надати ігрову практику Богатінову, Ґодвіну, Балажіцу та Ощипку. Натомість Тлумак, Голодюк, Борха та Петрівський залишилися на лаві запасних.

«Карпати» почали досить мляво, віддавши супернику м’яча та ініціативу. Однак їхній розрахунок на швидкі контратаки не вдався – «Оболонь» перекривала весь кисень форвардам та хавбекам. Форварди взагалі моментами були відрізані від подій на полі, адже м’яч більше тримався на території «Карпат». І хоч атаки господарів не були гострими та небезпечними, оборонці львів’ян нервували.

Вже на самому початку матчу Іван Мілошевіч зупинив прорив суперника, за що отримав попередження. Найгірше трапилося згодом. Бондаренко виходив на передачу з лівого флангу, але навряд чи він би зміг загострити атаку. Досить несподівано йому у спину влетів Балажіц – словенцю забракло холоднокровності та досвіду. Суддя без вагань вказав на точку. Так, буквально на рівному місці, «Карпати» привезли собі пенальті, відповідно, і гол. Богатінов зреагував на удар, стрибнув у той кут, куди летів м’яч, але відбити його не зміг – 1:0.

«Оболонь» повела в рахунку і «Карпати» прокинулися. Активніше почав грати і центр поля, і фланги. Хоча до по-справжньому небезпечних моментів справа не доходила, але гостям принаймні вдалося змістити епіцентр подій подалі від своїх воріт. Голкіпер «Оболоні» Березовський, який вперше вийшов в основі свого клубу, почав нервувати, але карпатівцям не вдалося цим скористатися – Ткачук з непоганої позиції пробив вище рамки, а Федецький зі штрафного поцілив у стінку. До речі, цей штрафний, останній у першому таймі, суддя Абдула призначив за фол проти Дениса Кожанова. Карпатівець намагався продертися по центру, але його зупинив Пластун. Фол хоч і не був брутальним чи жорстоким, але арбітр показав пивовару другу жовту картку і вилучив його з поля.

Чи то вилучення, чи то чоловіча розмова у роздягальні, але на другий тайм вийшла зовсім інша команда. За останні 45 хвилин гравці «Оболоні» завдали по воротах Богатінова лише два удари. Борис Баранець після хорошої передачі з флангу схибив, а Ільків, скориставшись пасом від Ґодвіна, не зміг переграти кіпера «Карпат». Після цього «Оболонь» практично у повному складі повернулася на свою половину поля, відбиваючи атаки «Карпат». А їх не бракувало. Замість Ґодвіна вийшов Лукас і одразу ж оборона господарів тріснула. Прекрасна триходівка Кочіш – Зеньов – Лукас закінчилася пасом естонця на іспанця. Останній міг завдати більш прицільного удару з двох метрів, однак пробив повз рамку. А вже за кілька хвилин Лукас вірно оцінив ситуацію – він побачив, що Березовський необачно вийшов з воріт і спробував його перекинути. На жаль, м’яч полетів не туди, куди цілив іспанський форвард.

Правда, цей епізод був не таким кричущим – на той час «Карпати» вже перемагали. У гольовому епізоді відмінно зіграв Кочіш. Він вдало зреагував на пас від Кожанова, уник опіки захисників і перекинув Березовського. Перед воротами залишався один Лозинський, а румун перебував спиною до сітки. Йому не залишалося нічого іншого, як пробивати п’ятою, але м’яч трохи зрізався і самотужки лінію не перетнув би. На щастя, з гри не виключився Сергій Зеньов. Він буквально налетів на круглого і з метра заштовхав його у ворота –  1:1.

Таким чином ігрова перевага перейшла до «Карпат». Було помітно, що господарі виглядають втомлено, з одного боку через вилучення, з іншого через брак сил, які залишилися на «Донбас-Арені». Та й лідерів команди не було – Рибка травмований, Панас і Худзік дискваліфіковані. Тож «Оболонь» обрала правильну тактику, пивовари грали від оборони і при першій-ліпшій нагоді кидали у прорив своїх нападників.

Але до кінця матчу «Карпати» домінували і мали забивати щонайменше один м’яч. Але постійно щось заважало – то хвилювання, то офсайди, то фоли суперника. В останньому елементі відзначилися брати Баранці. Ну, це зрозуміло, екс-карпатівцям хотілося виграти в своєї колишньої команди, тож емоції зашкалювали. Головне, що все обійшлося без травм, а справжню чоловічу боротьбу ще ніхто не відміняв.

Тож до останніх хвилин «Карпати» тримали в напрузі господарів, однак треба віддати належне і «Оболоні». Цікава, самобутня команда, у якої є майбутнє, зубами чіплялася за очки і свого добилася. Мабуть, нічия є справедливим результатом, жодна з команд не заслуговувала на поразку. До речі, вперше в історії протистоянь між «Оболонню» та «Карпатами» команди поділили очки…