“Волинь” – “Оболонь” – 1:0. ВІДЕО

Гол Стевіча приніс першу перемогу підопічним Кварцяного у весняній частині чемпіонату.

“Волинь” таки здобула першу перемогу навесні. Приніс її підопічним Віталія Кварцяного гол Стевіча на 55 хвилині.

Перший тайм минув за доволі спокійної гри. На самому початку команди обмінялися гострими випадами, після чого перейшли на боротьбу в центрі поля.

Найцікавіше почалося в другій половині зустрічі. Як і на початку гри, команди обмінялися гострими моментами. Особливо небезпечним був прорив Мандзюка лівим флангом, що закінчився гострим прострілом на Бондаренка, але останній в падінні не дотягнувся до м’яча.

Уже в наступній атаці, яку проводили волиняни, Пічкур, пройшовши лівим флангом, навісив у карний майданчик, де захисники “Оболоні” вдало вибили м’яч на кутовий. Саме наступний момент став доленосним для результату гри: подача Пічкура, Бондаренко, прийнявши м’яч на груди, відпустив просто під ногу Стевічу, який у два дотики пробив у правий кут воріт – 1:0.

Після голу господарі перейняли ініціативу, яку, за винятком деяких моментів, зберігали до кінця гри. “Оболонь” організувала декілька контратак, які переважно закінчувалися участю Ндоє, або перехопленням м’яча захисниками “Волині”. Кілька разів команди обмінялися небезпечними ударами здалеку, але в цих випадках вдало себе проявили воротарі.

“Волинь” – “Оболонь” – 1:0 (0:0)

Гол: Стевіч 55

“Волинь”: Ндоє, Ващук, Годований, Ізворану, Карковський, Гошкодеря (Максим’юк 54), Зозуля (Бута 45), Стевіч, Герасим’юк (Бабир 91), Пічкур, Пищур

“Оболонь”: Березовський, Лозинський, Ільків, Кутас, Сапай, Слюсар (Кучеренко 55), Панас (Бондаренко 46, Сібіряков 76), Г. Баранець, Б. Баранець, Лупашко, Мандзюк

Попередження: Карковський 42, Бута 48 – Б.Баранець 5, Лупашко 38, Лозинський 71, Мандзюк 95