“Кривбас” – “Дніпро” – 0:3

Кривбас - Дніпро - 0:3

Поразки 0:3 зазнав криворізький «Кривбас» в матчі 26 туру ЕпіЦентр Чемпіонату України проти дніпропетровського «Дніпра».

Долю матчу було вирішено ще  першій половині гри, коли й були забиті всі м’ячі. Початок розгрому «Кривбасу» вже на 3-й хвилині поклав Євген Шахов. Джуліано зробив передачу на дальній кут воротарського майданчика, Кравченко небезпечно пробив, але Боровик цей удар парирував. Та на добиванні першим був Шахов, який увігнав м’яч в сітку воріт буквально з 2-х метрів.

«Кривбас» намагався відразу відігратись, але гравцям атакувальної ланки криворізької команди бракувало точності. На 18-й хвилині двічі «Кривбас» подавав кутові, які результативно намагались завершити Васільєв та Лисицький, та гравцям не поталанило. Натомість «Дніпро» черговий небезпечний момент завершив голом. На 20-й хвилині Джуліано віддав точний пас на Селезньова, й головний бомбардир чемпіонату свого шансу не втратив. Та все ж криворіжці продовжували шукати щастя біля чужих воріт. На 26-й хвилині Лаштувка врятував свою команду після удару в падінні Костишина.

Ближче до перерви гра заспокоїлась та перемістилась до центру поля. І все ж «Дніпро» на останніх хвилинах першої половини матчу збільшив рахунок до великого.  Євген Селезньов отримав м’яч в штрафному майданчику «Кривбасу», не став шукати інших варіантів, а вирішив пробити – Боровик був безсилим.

Після перерви команди грали більш спокійно, подовгу розігруючи м’яч. «Кривбас» навіть забив гол, але асистент арбітра зафіксував офсайд у Воронкова, який завершував комбінацію. В середині тайму шанс для взяття воріт мав Єслінек, але м’яч після його удару пройшов поруч зі стійкою. Під кінець матчу команди обмінялись гострими моментами. Спочатку Лаштувка парирував удар Воронкова, а через кілька хвилин Гладкий, який пробивав у дальній верхній кут, не влучив у ворота. У компенсований час гол престижу міг забити Федорчук, але після його удару головою Лаштувка у красивому стрибку врятував свою команду від голу.

«Кривбас»: Боровик, Сердюк, Рожок (Канкава, 46), Воронков, Єслінек, Костишин, Бартуловіч (Бабатунде, 46), Васільєв, Матіч, Федорчук, Лисицький-к (Кіцута, 73).

«Дніпро»: Лаштувка, Кравченко (Інкум, 73), Мандзюк, Джуліано, Селезньов (Гладкий, 56), Чеберячко, Русол-к, Стрініч, Назаренко (Бабенко, 56), Шахов, Льопа.