“Таврія” – “Волинь” 0:0

Підопічні Кварцяного втрималися на шостому місці.

В Сімферополі зустрілися прямі конкуренти за останнє (на разі теоретичне) місце в єврокубках, тож гра розпочалася насиченою боротьбою. Уже на 5-ій хвилині Матяж отримав попередження за другий грубий фол – проти Пічкура. Втім якийсь час командам не вдавалося створити бодай щось біля воріт суперника.

Перший насправді небезпечний момент створили господарі. Після подачі кутового і метушні біля воріт “Волині” Ідахор швидко зорієнтувався у ситуації і добре пробив через себе у падінні, проте м’яч влучив у хрестовину. Вже через шість хвилин Шиндер продерся крізь двох захисників луцької команди, вийшовши сам-на-сам із Ндоє, проте не зумів пробити в площину воріт.

У відповідь “Волинь” створили найреальніший гольовий момент у першій половині зустрічі. Пічкур, пройшовши лівим флангом, пробив у стійку воріт Даміра, зате м’яч неочікувано відскочив до Бутка, який не до кінця зорієнтувавшись у ситуації, несильно пробив лівою по порожніх воротах. На лінії воріт м’яч зупинив захисник “Таврії”. Після цього моменту на якийсь час ініціативою заволоділи луччани, проте вже за кілька хвилин ситуація вирівнялася.

Наприкінці тайму Годований ціною попередження зупинив перспективний вихід Шиндера. Штрафний виконав Фещук: Максим пробив у лівий кут, але Ндоє зумів парирувати удар.

Другий тайм також прозпочався з активності “Таврії”, яку швидко перехопили луччани. На 51-ій хвилині Ідахор забив, проте автор “гольової” передачі, Шиндер, перебував у офсайді.

Останню чверть матчу команди провели за рівної боротьби з мінімальною кількістю нагод для голів. На останніх хвилинах кримчани створили кілька небезпечних моментів біля воріт Ндоє. Зокрема Ідахор гостро пробив у нижній кут воріт “Волині”, а через хвилину останній кутовий у грі ледь не призвів до голу “Таврії”: Ндоє з лінії воріт таки парирував удар кримчан.

Нічия, яка до завтрашнього дня залишає “Волинь” на шостому місці, все таки не вигідна жодній з команд, адже по суті робить величезну послугу конкурентам – “Ворсклі”, “Оболоні”, “Арсеналу” та донецькому “Металургу”. Тим паче, що останні двоє зіграють завтра між собою.