“Пивовари” помстились за “Львів”. “Оболонь” – “Іллічівець” – 2:0. ВІДЕО

Підопічні Ковальця зламали опір маріупольців, тим самим наблизивши себе до Ліги Європи, а суперників – до першої ліги.

Підігрівав інтерес до матчу той факт, що ще два роки тому більшість сьогоднішніх футболістів “Оболоні” разом із Сергієм Ковальцем і його персоналом, у складі футбольного клубу “Львів” вилетіли в перший дивізіон, програвши боротьбу “Іллічівцю”. Екс-львів’яни сьогодні борються за єврокубки, а на шляху їм став колишній суперник, який, як і два сезони тому, знову претендує на виліт.

Гра проходила доволі сумно і сумбурно. Час від часу спалахували команди активністю, як от в першому таймі, коли Худзік ударом головою поцілив у стійку.

Зрушилась справа з місця після забитого гола “Оболонню” аж на 74-й хвилині: Пластун на дальній стійці виявився найспритнішим під час розіграшу кутового. “Пивні” додали у швидкості і другий гол не забарився: Мандзюк отримав від Панаса передачу, обіграв на замаху оборонця і диво-ударом від поперечки вколотив снаряд у ворота “Іллічівця” – 2:0! Неймовірний гол, який став окрасою матчу!

“Іллічівець” ні на що так і не спромігся, підтвердивши статус аутсайдера чемпіонату. З такою грою маріупольцям якраз прямувати в перший дивізіон. А от “Оболонь” знову увімкнулась в боротьбу за путівкою у Лігу Європи. Останні три тури стануть дуже цікавими, адже, як мінімум, три команди серйозно претендують на місце в ЛЄ.

“Оболонь” – “Іллічівець” – 2:0 (0:0)

Гол: Пластун 74, Мандзюк 80

“Оболонь”: Березовський, Сапай, Леонідов, Пластун, Кутас, Слюсар, Худзік, Г. Баранець, Кучеренко (Панас 46), Сибіряков (Б.Баранець 53), Мандзюк.

“Іллічівець”: Шуст, Тищенко, Невмивака, Путівцев, Савін, Яценко (Федотов 57), Яворський, Пуканич, Кривошеєнко (Картушов 60, Окріашвілі 83), Ярошенко, Будковський.

Попередження: Пуканич 29