“Ворскла” – “Зоря” – 1:0. ВІДЕО

Полтавчани таки зуміли дотиснути “Зорю” та вийти на шосту сходинку.

Гра розпочалася досить повільно. Перші сім хвилин м’яч навіть не доходив до воріт якоїсь із команд. Проте вже з початком другої десятихвилинки “Ворскла” зайняла ініціативу й на якийсь час просто таки притиснула “Зорю” до її воріт. До 20-ої хвилини найактивнішим гравцем зустрічі можна було б назвати Шуховцева, який рятував свою команду від усіх ударів полтавчан.

Помалу “Зоря” відкинула “Ворсклу” від своїх воріт і натомість спробувала створити кілька моментів біля воріт Величка. Атаки “Ворскли” перестали турбувати Шуховцева аж до 41-ої хвилини, коли Маркоскі та Даллку класно розіграли м’яч у карному майданчику “Зорі”, втім удар серба пішов повз ворота.

Другий тайм команди розпочали активніше, і в цій активності знову ж домінували господарі. Моменти біля воріт Шуховцева воротар успішно ліквідовував, втім ці моменти й не були особиво гострими.

Аж от на 80-ій хвилині полтавчани ледь не проґавили атаку луганчан. Лазарович, несподівано вискочивши з-за спин захисників, вийшов сам-на-сам із Величком. Коли воротар “Ворскли” вже кинувся на газон, нападник віддав передачу в центр на Касьяна, якого все ж випередив Курілов, захистивши порожні ворота.

Далі гра знову перейшла до воріт Шуховцева, який у цій зустрічі, по суті, не помилявся. Та все ж на 85-ій хвилині полтавчани досягли свого. Маркоскі з центра віддав передачу на правий фланг, звідки Кулаков передав м’яч у воротарський на Сачка, а той з другої (!) спроби таки заштовхав круглого у сітку воріт Шуховцева.

“Зоря” активізувалася і спробувала зрівняти раххунок, та навіть 5 доданих хвилин не посприяли цій меті луганчан. 1:0 – “Ворскла” вийшла на шосту сходинку, обійшовши  “Волинь”, і “Арсенал”.

“Ворскла” – “Зоря” 1:0 (0:0)

“Ворскла”: Величко (к), Даллку, Краснопьоров, Маркоскі, Кулаков, Безус, Осипенко (Єсін 45), Янузі (Сачко 75), Селін (Оберемко 54), Чеснаков, Курілов

Запасні: Лавренюк, Пєсков, Чичиков, Громов

“Зоря”: Шуховцев (к), Ємельянов (Касьян 76), Каменюка, Ярмаш, Ковальов, Ліпартія (Тесак 73), Хомченовський, Білий, Сілюк (Шевчук 62), Алдо, Лазарович

Запасні: Мартищук, Мадоу, Єзерський, Цакич

Гол: Сачко 85

Попередження:  Чеснаков 66 – Ємельянов 34, Сілюк 45+2, Тесак 78, Ковальов 91