«Карпати-2» у гостях обіграли «Скалу-2»

У матчі 5-го туру чемпіонату області серед клубів Прем’єр-ліги Львівщини «Карпати-2» у гостях взяли гору над «Скалою-2» з Моршина. Зазначимо, що після двох поразок на старті головного турніру обласного рівня, підопічні Любомира Вовчука та Олега Бойчишина виграють третій матч поспіль.

Поєдинок у Стрию, а саме в цьому місті «Скала-2» приймає суперників у свої домашніх іграх, «Карпати-2» провели в такому складі: Нагірний, Дорошенко (Н.Білий, 90), Чумак, Жовтюк, Гудак, Біловус (Малаха, 90+2), Покладок (Вагін, 88), Кушнір (Толочко, 73), Костевич (Ботвинник, 77), Фостяк (Козел, 64), Загідулін (Семчук, 56).

У цій грі «Карпати-2» вперше в чемпіонаті грали проти суперника, в складі якого переважна більшість гравців віком до двадцяти років. Втім, незважаючи на молодий вік футболістів обох команд, гра видалася цікавою і достатньо змістовною. І господарі, і гості намагалися грати в комбінаційний футбол. Щоправда завдяки кращому контролю над м’ячем територіальною і ігровою перевагою упродовж практично всіх 90 хвилин володіли карпатівці. Однак у першому таймі до по-справжньому гольових моментів справа доходила рідко. Мав хорошу нагоду відкрити рахунок Остап Фостяк, коли опинився сам-на-сам з воротарем. І ніби все правильно зробив центрфорвард «зелено-білих» – обіграв кіпера господарів і пробив по пустих воротах, але захисник встиг вибити м’яча буквально з лінії.

І все ж на перерву команди пішли за мінімальної переваги в рахунку «Карпат-2». На 43-й хвилині Володимир Костевич пройшов лівим флангом атаки і виконав простріл низом, а Олександр Кушнір з лінії карного майданчика потужним ударом в дотик під поперечку не залишив жодних шансів на порятунок воротарю моршинців – 0:1.

Гол «у роздягальню» додав впевненості «зелено-білим» і вони з самого початку другої половини гри знову пішли в атаку. Тим не менше, вже на 50-й хвилині рахунок став 1:1. Сталося це після того, як Микола Жовтюк порушив правила недалеко від власного карного майданчика і гравець команди господарів майстерно пробив зі штрафного над стінкою, яку вибудував зі своїх партнерів кіпер «Карпат-2» Ігор Нагірний.

Втім, абсолютно не логічний з точки зору розвитку подій на полі пропущений гол не збив аткувального запалу карпатівців і вони продовжили свій тиск на ворота суперника. Часу, аби вдруге вийти вперед, підопічним Любомира Вовчука і Олега Бойчишина знадобилося не багато – якихось вісім хвилин. І знову в епіцентрі подій опинився Володимир Костевич. Нападник нашої команди зліва увірвався в карний майданчик, обіграв одного захисника, а другий зупинив його прохід з відвертим порушенням правил. Суддя без вагань вказав на точку. Пенальті був настільки очевидний, що жоден з гравців «Скали-2» не протестував проти такого рішення арбітра. До точки підійшов Віталій Біловус. Опорник «зелено-білих» пробив не найкращим чином, але круглий прослизнув під рукою у кіпера, який зреагував на удар, і таки перетнув лінію воріт – 1:2.

А остаточно у цій грі все стало зрозуміло на 72-й хвилині. Карпатівці на лівому фланзі розіграли комбінацію, в фіналі якої герой матчу Володимир Костевич (на його рахунку дві результативні передачі і зароблене пенальті) обіграв захисника і скерував круглого на дальню стійку, де Вадим Семчук в дотик влучно пробив у ближній кут. То ж фінальний свисток зафіксував третю поспіль перемогу «Карпат-2». Цього разу з рахунком 3:1.

А свій наступний поєдинок обласної Прем’єр-ліги наша друга клубна команда проведе у середу, 18-го травня. На своїй домашній арені, стадіоні Львівського Національного аграрного університету в Дублянах, «зелено-білі» прийматимуть відвертого аутсайдера турніру ФК «Городок». Початок матчу о 17:00