Є чемпіон! “Шахтар” – “Металург” (Донецьк) – 2:0. ВІДЕО

“Шахтар” здобув свій шостий титул.

Як і слід було чекати, гра почалася за домінування “Шахтаря”. Попри це, підопічні Луческу ніяк не могли створити біля воріт Бандури чогось вартісного. Моменти були, зазвичай навіси з флангів у воротарський, де, як правило, в гру вступали захисники “Металурга” або Бандура.

“Металург” також ішов уперед – тоді, коли успішний захист вдавалося перевести в контратаку. Єдине, чим турбували П’ятова гості – несильні удари з-за меж карного майданчика.

Коли здавалося, що перший тайм не покаже нічого змістовнішого за 0:0, простріл Шевчука нарешті знайшов відгук у воротарському майданчику “Металурга” і Луїс Адріано таки забив.

Другий тайм “Шахтар” розпочав активніше. господарі продовжили домінувати, при цьому не демонструючи ні видовищної гри, ні великої результативності. “Металург” продовжував періодично проводити свої атаки, які завершувалися неточними ударами.

І все ж крапку в грі було поставлено ефектно. Срна зі штрафного влучив точно в дев’ятку воріт Бандури. 2:0. На останній хвилині “Металург” забив, проте свій гол Аді забив з офсайду.

Драма по-донецьки завершилася досить мирно. “Шахтар” досягнув свого – достроково здобув шостий чемпіонський титул, а “Металург” не впав обличчям в бруд  – хай там як – у себе вдома.

Гол Луїса Адріано (1:0)

Гол Срни (2:0)