Воронін врятував нічию для “Динамо”

Український форвард московського “Динамо” із кожним матчем демонструє все кращу форму.

В московському дербі із ЦСКА в рамках 8 туру біло-блакитні пропустили вже на 4-й хвилині зустрічі – Ігнашевіч безстрашно протаранив сітку воріт ударом головою. На перерву ж команди пішли за нічийного рахунку – Воронін видав шедевр – не роздумуючи ні секунди форвард “Динамо” пробив зльоту після скидки Кураньї.

Знову відігруватись динамівці були змушені після того як на 80-й хвилині Думбія зробив рахунок 2:1.

Пішов вже доданий арбітром час і здавалось “Динамо” не врятується від поразки, але Воронін рук не опускав – вишуканий пас на Самєдова – і Акінфєєву доводиться демонструвати увесь свій клас Воронін йде подавати кутовий – знову у грі Акінффєв.

До іншого кутового прапорця українець не побіг і правильно зробив – з лінії штрафного Воронін в падінні головою віддає результативний пас на Ломіча 2:2.