«Кубок Надії-2011»: У фіналі Львів та Київ

У Львові стартував Всеукраїнський турнір «Кубок Надії Федерації футболу України», присвячений пам’яті легендарного гравця «Карпат», заслуженого тренера України Лева Броварського.

У турнірі, ігри якого відбуваються на штучному полі Академії футболу ФК «Карпати», беруть участь збірні Києва, Вінницької, Київської та Львівської областей, сформовані з гравців 1997 року народження. Сьогодні відбулися півфінальні поєдинки. Господарі поля, львів’яни, грали з однолітками із збірної Вінницької області. Гра для наших хлопців розпочалася невдало: вже на 7-й хвилині гості відкрили рахунок – 0:1. Але пропущений гол тільки розізлив галичан і вони більш рішуче почали атакувати. Відігратися їм вдалося ще до перерви. Гравець команди U-14 СДЮШОР «Карпати» Назар Вербний був першим на добиванні, коли кіпер вінничан відбив дальній удар – 1:1.

Другий тайм пройшов у безперервних атаках господарів. І зрештою дві з них завершилися взяттям воріт гостей. Причому в обох випадках зусилля партнерів влучними ударами завершував ще один вихованець СДЮШОР «Карпати» Ігор Карпенко. Спочатку він з чотирьох метрів переправив м’яча у сітку воріт суперника після подачі кутового, а згодом ударом з меж карного майданчика поставив крапку у багатоходовій комбінації. Тож фінальний свисток зафіксував перемогу збірної Львівщини з рахунком 3:1.

В іншому півфіналі глядачі стали свідками київського дербі – в очному протистоянні зійшлися збірні столиці України та Київської області. В ігровий час, незважаючи на всі зусилля, жодній з команд забити бодай один м’яч так і не вдалося. Тому долю путівки в фінал довелося вирішувати у серії післяматчевих пенальті. У футбольній лотереї більш успішними виявилися юні футболісти збірної Києва – 5:4.

Завтра першими на поле вийдуть збірні Вінницької та Київської областей, які зіграють в матчі за третє місце. Цей поєдинок розпочнеться о 10:00. А об 11:15 пролунає стартовий свисток фінальної зустрічі між збірними Києва та Львівської області.