«Карпати-2» здобули четверту перемогу поспіль

У рамках 6-го туру чемпіонату області серед клубів Прем’єр-ліги Львівщини «Карпати-2» на своєму полі мінімально обіграли аутсайдера турніру ФК «Городок».

Черговий домашній поєдинок обласної Прем’єр-ліги «Карпати-2» проводили на полі стадіону «Прогрес». Першими, згідно Регламенту чемпіонату Львівщини, мірялися силами юнацькі команди. Гра пройшла за помітної переваги підопічних Геннадія Погорільця, які упродовж двох таймів впевнено її контролювали і зрештою закінчилася закономірною перемогою «зелено-білих» з рахунком 3:0. Відкрив рахунок Олександр Ткач. Потім зусилля партнерів результативним ударом завершив Юрій Верещак, а його тезка Фляк майстерним пострілом зі штрафного встановив остаточний підсумок зустрічі.

Склад «Карпат-2» в матчі основних команд: Нагірний, Дорошенко, Чумак, Жовтюк, Гудак, Покладок (Толочко, 64), Біловус (Вагін, 90+3), Кушнір (Малаха, 90+2), Ботвинник (Загідулін, 55), Фостяк (Мацько, 86), Семчук (Кокотайло, 79).

Всі 90 хвилин матчу проти відвертого аутсайдера, який всі свої попередні п’ять матчів програв із сумарним рахунком 2:16, «Карпати-2», як і очікувалося, провели в безперервних атаках. Вже за стартові десять хвилин господарі повинні були вигравати 2:0. Однак дві чудові нагоди відзначитися змарнував Фостяк. Спочатку центрфорвард нашої команди не влучив у ворота при добиванні, а за кілька хвилин його удар головою після флангової передачі прийшовся у штангу. Втім, до завершення першого тайму підопічні Любомира Вовчука та Олега Бойчишина провели ще не одну небезпечну атаку, але жодну з них так і не спромоглися довести до логічного взяття воріт гостей. Більше того, на перерву команди пішли за рахунку 0:1. Перед самим свистком на відпочинок ФК «Городок» забив м’яч «у роздягальню». Після подачі зі штрафного зав’язалася боротьба, м’яч відскочив до гравця гостей і той головою перекинув його через кіпера нашої команди. В тому епізоді Нагірному слід було раніше втрутитися у розвиток подій. А так вийшло, що він спізнився з виходом з воріт, а вийшов тоді, коли швидше за все цього вже не потрібно було робити.

Друга половина зустрічі розпочалася з більш масованіших атак карпатівців. Захист і кіпер «Городка» стримували «зелено-білий» наступ до 60-ої хвилини включно. А на 61-й Загідулін, який шість хвилин перед тим вийшов на заміну замість Ботвинника, пройшов правим флангом і виконав простріл. Першим на м’ячі, зігравши головою на випередження у боротьбі із центральним захисником гостей, був Покладок – 1:1

Відновивши рівновагу в рахунку, господарі не зменшили обертів. Воно й зрозуміло, адже нічия аж ніяк не входила у їхні плани в грі проти аутсайдера. Свого «Карпати-2» досягли за сім хвилин до завершення основного часу гри. І знову результативний удар вдалося нанести після атаки правим флангом. Цього разу рейд здійснив Кокотайло, а його простріл на дальній стійці замкнув Фостяк – 2:1.

До закінчення матчу жодній з команд змінити рахунок не вдалося, тож «Карпати-2» отримали четверту перемогу поспіль. А свій черговий поєдинок у Прем’єр-лізі команда Любомира Вовчука та Олега Бойчишина проведе у перший календарний день літа. У Міжнародний День захисту дітей «зелено-білі» у гостях візьмуть участь в карпатівському дербі. Гра проти «Карпат» з Кам’янки-Бузької розпочнеться о 17:00. А перед нею «Карпати-2» зіграють два кубкових матчі. У середу, 25-го травня, наша команда поєдинком у Старому Самборі проти місцевого «Прикарпаття» стартує у Кубку Ліги. А в неділю, 29-го травня, на карпатівців чекає вже гра на Кубок області проти золочівського «Сокола».