“Шахтар” оформив “золотий дубль”. ВІДЕО

Чемпіони України переграли у фіналі Національного Кубка київських динамівців – 2:0!

Детальніше про перебіг фінального матчу читайте з нашої текстової трансляції нижче.

Гімн України вже пролунав, гравці команд потиснули один одному руки. Все готове до стартового свистка фінального матчу 20-го фінального матчу Кубка України.

1′ МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

2′ Гусєв з Шевою розігрували комбінацію поблизу штрафного Шахтаря, однак Олег не зумів дістати кулю після сильної передачі Шеви.

5′ Багато боротьби спостерігаємо на полі. Більше атакувати намагається Шахтар, але говорити про якісь серйозні спроби збоку гірників не варто.

6′ Вілліан дуже небезпечно випалив з-за меж штрафного – над воротами. Гостро було!

8′ Комбінують динамівці на своїй половині поля.

11′ Жорстку, контактну гру спостерігаємо. Мало швидкостей, багато боротьби наразі. На кону стоїть надто багато, щоб грати у відкритий футбол. Та й суперники один одного дуже добре знають.

14′ “Застрягли” команди в центрі поля, до штрафного майданчика навіть не підходять. Сумно і нудно на Ювілейному.

14′ Ярмоленко видав свою коронну передачу з лівої до штрафного – Шевченко до м’яча не дістався.

17′ Шева – що це було? З’явився прострі в Андрія на правому фланзі атаки і Андрій вирішив … пробити. До всього нещастя “сімки” Динамо, у нього ще й м’яч “злетів” з ноги.

18′ Гусєв, після дотепного пасу Мілевського, другим дотиком класно приклався до м’яча метрів з 20-ти – П’ятов з другої спроби накрив кулю.

21′ Шева головою розстрілював П’ятова з 10-ти метрів після навісу Попова – П’ятов у красивому стрибку парирував м’яч!

22′ Домінує Динамо в останні хвилини.

25′ Невдоволено гудіти починають глядачі, команди явно ігноруюють матч.

26′ Кутовий подаватимуть гірники.

27′ Фернандінью з лінії воротарського вже готувався розстрілювати Шовковського, але завадив йому в останню мить Попов.

28′ Юссуф незвично для себе прорвався правим флангом і заробив корнер.

29′ Гусєв подав від кутового прапорця точно в руки П’ятову.

30′ Ферна пробив здалеку – неточно.

33′ Кутовий для Шахтаря. Жадсон подаватиме…

34′ Адріано сфолив в атаці.

35′ Ще один кутовий розігруватимуть донеччани.

36′ Забиває Хюбшман, однак Швецов фіксує очевидний офсайд.

37′ Гусєв порушив правила у чужому штрафному. Явно перестарався Олег в атаці.

37′ Едуардо ударом з 20-ти метрів завершував симпатичну атаку Шахтаря, але пробив у руки СаШо.

40′ Ферні розібрався з Єрьоменком і прицільно вистрілив з-за меж штрафного, м’яч влучив у спину Едуардо і пролетів над воротами Шовковського.

41′ Шевчук потрапив в офсайд.

43′ Перехопив ініціативу Шахтар наприкінці першого тайму.

43′ Вілліан з льоту зарядив гармату – Шовковський кулаками спокійно перевів на кутовий. Корнер не приніс користі донеччанам.

45′ Перерва!

46′ Продовжуємо спостерігати за фіналом!

46′ Замін у нас немає, слідкуємо за подіями далі…

48′ Вілліан на техінку виконував удар, намагаючись вицілити дальній верхній кут, проте куля просистіла повз стійку.

50′ Єрьоменко в дотик пробивав після пасу Мілевського – вище воріт полетів м’яч.

53′ Буквально стоять футболісти. Видно, що сезон завершився і команди більше думають про відпочинок. Хоча статус турніру зобов’язує битись грандів українського футболу.

55′ Затяжна атака Шахтаря завершилась ударом з лінії штрафного Хюбшмана – мимо цілі.

57′ Вимушена заміна у Динамо: Бетао виходить замість Даніло Сілви.

59′ Перспективна атака була в Динамо, та не зуміли завершити її ударом по воротах динамівці.

60′ Кутовий подаватиме Шахтар.

61′ Захисник “Динамо” вибив кулю за бокову лінію.

62′ Едуардо підіграв собі рукою – фол зафіксував Швецов.

64′ ГООООООООООООООООООЛ! Едуардо обвідним ударом з 13-ти метрів перехитрив Шовковського! Дуже красивий м’яч хорвата – 0:1 за Шахтарем!

66′ Перевага гірників в останні хвилини була очевидною. Дуже близькі донеччани зробити золотий дубль цього сезону.

67′ Ферні пробивав з гострого кута – мимо стійки.

67′ Шева надпотужно стріляв з-за меж штрафного – П’ятов відбив перед собою, на підборі зіграли донеччани.

69′ Єрьоменка знімає Сьомін, випускаючи Алієва.

70′ Одразу штрафний виконав Алієв, куля влучила у стінку – буде кутовий.

70′ Відзахищались гірники.

72′ Бетао зірвав контру Шахтаря, підрізавши Вілліана. Карточка динамівському бразильцю.

73′ Вілліану надають допомогу медики в центральному колі.

74′ Нарешті поновилась у нас гра, потрібно прокидатись киянам. Як сонні мухи грають вони сьогодні.

75′ Срну збив Попов на правому фланзі атаки Шахтаря.

77′ Охохо! Едуардо пробив по воротах після свитска арбітра – друга жовта і червона. Проспали режисери трансляції епізод, коли хорват отримував першу карточку. З потенційного героя матчу до антигероя? Шахтар в меншості!

77′ Тейшейра замінив Вілліана.

79′ Двічі поспіль виконував кутовий Срна – безрезультатно.

80′ Мхітарян замінив Жадсона.

82′ Шева в офсайді, якого не було насправді.

82′ Попову жовта карточка – за сукупністю.

84′ Неймовірно!!! Мілевський замикав подачу Алієва, куля вдарилась в штангу, у спину П’ятову і вилетіла у поле! Не захотів снаряд влітати у ворота!

85′ Бетао дав по ногах Фернандінью – друга жовта і червона! В рівних складах залишились команди.

87′ ГООООООООООООООООООООЛ! 0:2! Попов обрізався, Срна обікрав македонця, п’ятою вивів Вілліана на оперативний простір, той пробіг правим флангом і вивів на побачення Адріано, який розстріляв Шовковського – 0:2!

89′ Опа! Мілевський почав бійку із Срною та Ферніндінью. Це вже емоції, нерви, безсилля динамівців. Мілевському і Срні – гірчичник.

90′ 5 хвилин додав арбітр.

95′ Коста отримає свою хвилину слави: Дуґлас замінив Адріано.

96′ Все! Шахтар стає переможцем 20-го ювілейного Кубка України, оформивши цього сезону золотий дубль! Блискуче!

ОГЛЯД МАТЧУ

СКЛАД “ШАХТАРЯ”: 30.П’ятов, 33.Срна (к), 5.Кучер, 44.Ракицький, 13.Шевчук, 3.Хюбшман, 7.Фернандінью, 8.Жадсон, 10.Вілліан, 11.Едуардо, 9. Адріано.

ЗАПАСНІ: 12.Худжамов, 32.Іщенко, 20.Коста, 26.Рац, 19.Гай, 22.Мхітарян, 29.Тейшейра.

СКЛАД “ДИНАМО”: 1.Шовковський (к), 2.Даніло Сілва, 5.Вукоєвіч, 6.Попов, 7.Шевченко, 9.Ярмоленко, 10.Мілевський, 20.Гусєв, 23.Еременко, 34.Хачеріді, 37 . Юссуф.

ЗАПАСНІ: 71.Бойко, 3.Бетао, 8.Алієв, 19.Гармаш, 22.Кравець, 30.Каддурі, 49.Зозуля.

Наш міні-анонс матчу:

25 травня 2011, 20:15, Україна, Суми, стадіон “Ювілейний”
Пряма трансляція на телеканалі “ICTV”, текстова трансляція на нашому сайті

Останній матч українського футбольного сезону відбудеться у Сумах між київським “Динамо” та донецьким “Шахтарем”. Мотивація у обох клубів дуже велика. “Динамо” прагне здобути хоча б один трофей у сезоні, а “Шахтар” буде намагатися взяти реванш за нещодавню поразку у Києві. Крім того “гірники” відсвяткували 75-річчя клубу і цей трофей був би чудовим закінченням сезону.

Підопічні Юрія Сьоміна вірять лише у свою перемогу і налаштовані на справжю битву. Квитків на матч вже не залишилось, а значить сьогодні на “Ювілейному” буде справжнє футбольне свято. Це буде вже шоста зустріч між цими командами. Поки перевага знаходиться на боці “Динамо”. “Біло-сині” перемагали “гірників” у трьох матчах з п’яти.

Дискваліфіковані: немає

Травмовані: Богуш, Михалик, Алмейда, Нінковіч – Чигринський