«Карпати-2» у чвертьфіналі Кубка Львівської області

Обігравши у Старому Самборі місцеве «Прикарпаття» з мінімальним рахунком 1:0 у матчі 1/8 фіналу Кубка Львівської області, «Карпати-2» пробилися до чвертьфінальної стадії боротьби за почесний трофей.

Тренери «Карпат-2» Любомир Вовчук та Олег Бойчишин у кубковому матчі проти аутсайдера вищої ліги чемпіонату області вирішили дати більше ігровому часу гравцям, які його мали менше у перших шести турах Прем’єр-ліги Львівщини. Звично виглядала лише лінія захисту.

Тож звітний поєдинок «Карпати-2» провели у такому складі: Лазарський (Нагірний, 67), Дорошенко (Н. Білий, 89), Жовтюк, Чумак, Гудак, О. Білий (Вагін, 86), Толочко (Покладок, 46), Кушнір (Малаха, 46), Ботвинник (Мацько, 75), Кокотайло (Козел, 46), Семчук.

Зі стартових хвилин матчу стало зрозуміло, що «Прикарпаття» вийшло на поле налаштоване дати бій гостям. В принципі, цього слід було очікувати. Адже команди нижчого класу завжди горять бажанням довести, що вони як мінімум не слабші за суперника, який грає у турнірі більш високого рівня. До того ж перед своїми вболівальниками, яких на гру прийшло досить багато, близько 2000 чоловік, старосамбірські футболісти дуже хотіли реабілітуватися за не надто виразні виступи в чемпіонаті Львівщини серед клубів вищої ліги. А тут ще й гравці «Карпат-2» через свою молодість десь трохи зверхньо поставилися до опонента, розраховуючи обіграти його, як то кажуть, малою кров’ю. Далася взнаки і якість поля на місцевому стадіоні. Газон більше нагадував город і якби не футбольна форма гравців, то здалеку можна було б подумати, що це люди працюють у полі, а не у футбол грають.

Додамо, що відсутніми були й роздягальня та душова. Тому «зелено-білим» довелося переодягатися прямо в автобусі, а милися після гри вони у річці, яка протікає поряд зі стадіоном. За цим дійством з цікавістю спостерігали гуси

Але повернемося до власне футболу. Бойовий запал господарів та деяка благодушність гостей призвели до того, що в першому таймі гра була рівною, а події головним чином розвивалися між двома карними майданчиками. Лише по разу суперники обмінялися гострими випадами. Спочатку вихід сам-на-сам не реалізував Семчук, а згодом у аналогічній ситуації схибив і гравець «Прикарпаття». Втім, нічого дивного у цьому немає – обом футболістам надто важко було на швидкості приборкати м’яча, який скакав по нерівному полю по траєкторії, яку не зміг би вирахувати жоден вчений.

Схоже, що у перерві Любомир Вовчук та Олег Бойчишин знайшли «правильні» слова для своїх підопічних і ті їх почули. Адже у другій половині матчу перевага «Карпат-2» була більш ніж помітною. Вдало увійшли в гру і гравці, які вийшли по перерві на заміну. Карпатівці взяли м’яч під свій контроль, але все одно комбінувати на «городі» було важко. Саме низька якість газону не дозволила Ботвиннику замкнути фланговий простріл – не попав по м’ячу, а Козелу виграти очне побачення у кіпера.

І все ж свого, змусити господарів розводити круглого з центра поля, гостям таки вдалося досягти. Напевно логічно, що у сітці воріт «Прикарпаття» м’яч опинився після стандарту. Причому в значній мірі цьому посприяло поле, яке в тому епізоді зіграло за «Карпати-2». На 77-й хвилині старосамбірська оборона порушила правила і Олег Білий встановив м’яч для пробиття штрафного неподалік кута карного майданчика на правому фланзі атаки. Пробив хавбек «зелено-білих» низом повз стінку. Кіпер в принципі мав ловити м’яча, але той перед ним попав у «кочку» і рикошетом, який дезорієнтував в останню мить воротаря, затріпотів у сітці – 0:1.

До закінчення гри рахунок не змінився. «Карпати-2», зважаючи на умови гри, діяли обережно і в першу чергу дбали по недоторканість своїх воріт. Зберегти переможні 1:0 до закінчення основних 90 хвилин нашій команді великих труднощів не склало. Адже хоча у гравців «Прикарпаття» бажання відігратися і перевести в такий спосіб гру в овер-тайм й було, сил для цього у них практично вже не залишилося. Тож фінальний свисток зафіксував мінімальну звитягу «зелено-білих», на яких тепер чекає чвертьфінальний етап боротьби за Кубок області.

Зазначимо, що на цій стадії розіграшу, як і на наступній, півфінальній, переможець визначатиметься за сумою двох матчів. А свій наступний поєдинок «Карпати-2» зіграють у середу, 1-го червня. У матчі 7-го туру Прем’єр-ліги Львівщини підопічні Любомира Вовчука і Олега Бойчишина зіграють у гостях проти одноклубників з Кам’янки-Бузької.