Сергій Зеньов зіграв проти збірної Італії

У черговому матчі кваліфікаційної групи С відбірного турніру до Євро-2012 збірна Італії на полі Муніципального стадіону в Модені приймала команду Естонії, в стартовому складі якої вийшов нападник «Карпат» Сергій Зеньов.

Сергій Зеньов, відновившись повністю після операції на пахових кільцях, знову зіграв за національну збірну Естонії. Цього разу нападник «Карпат» разом з партнерами по головній команді своєї країни зіграв у гостьовому матчі кваліфікації до Євро-2012 проти збірної Італії, однією з найсильніших команд світу, яка практично забезпечила собі перше місце у групі С.

Головний тренер прибалтів Тармо Руутлі випустив Сергія Зеньова у старті, де він звично зайняв позицію на вістрі атаки разом з Тармо Кінком. На полі карпатівець провів 58 хвилин і в цілому справив хороше враження. Сергій був досить активним – щойно естонці перехоплювали м’яч, він одразу намагався відкритися і пропонував себе партнерам для продовження наступальних дій. Та й загалом не дозволяв оборонцям «Скуадри адзурри» почуватися вільготно. Втім, на відміну від гри першого кола у Таллінні, цього разу відзначитися забитим голом йому не вдалося. Не зміг забити Джанлуіджі Буффону і ніхто з партнерів Зеньова.

Натомість італійські нападники тричі змушували кіпера гостей Сергія Парейка виконувати найнеприємніше – діставати м’яча з сітки своїх воріт. У першому таймі влучними ударами у господарів відзначилися форварди Джузеппе Россі та Антоніо Кассано. А по перерві свій гол забив і їхній колега по амплуа Джампаоло Паццині. Тож фінальний свисток румунського арбітра Александру Дан Тудора зафіксував перемогу збірної Італії з переконливим рахунком 3:0.

Однак горювати через поразку у підопічних Тармо Руутлі часу немає. Адже вже у найближчий вівторок, 7-го червня, на Сергія Зеньова та решту гравців збірної Естонії чекає ще один поєдинок кваліфікації до Євро-2012. Прибалти, знову ж таки у гостях, поміряються силами з національною збірною Фарерських островів, відвертим аутсайдером групи. Тож побажаємо Сергію та його збірній поповнити свій турнірний доробок трьома пунктами.

Італія – Естонія – 3:0