Україна – Франція – 0:0. ОНЛАЙН

За товариським матчем між національними збірними України та Франції стежте на сайті “ФУТБОЛ 24”.

Матч на “Донбас Арені” розпочнеться о 22:00 за київським часом.

Як завжди, крім прямої текстової трансляції, у новині в режимі онлайн з’являтимуться відео голів та фото найяскравіших моментів матчу, тому не забувайте оновлювати сторінку.

Наставники визначились зі складами на матч:

Національна збірна України: 12. П’ятов, 2. Кобін, 5. Кучер, 23. Іщенко, 13. Шевчук В., 4. Тимощук, 22. Девіч, 9. Гусєв О., 16. Назаренко, 14. Ротань, 10. Воронін.
Запасні: 31. Дикань, 6. Хачеріді, 18. Мандзюк, 3. Федецький, 15. Худоб’як, 20. Кожанов, 19. Кравченко С., 21. Олійник, 11. Селезньов, 25. Мілевський

Національна збірна Франції: 16. Манданда, 3. Евра, 5. Кабуль, 6. Кабай, 13. Ревеєр, 12. Сахо, 17. Мвіла, 20. Гамейро, 24. Матюіді, 14. Менез, 21. Ремі.
Запасні: 23. Каррассо, 22. Абідаль, 15. Малуда, 19. Діабі, 7. Рібері, 8. Вальбуена, 9. Оаро, 10. Бензема

21:45′ Матч от-от повинен розпочатися, а трибуни “Донбас Арени” порожні. На підходах до стадіону також не спостерігається ажіотажу. Прибуло в Донецьк і кілька десятків фанатів французької збірної.

21:55′ На око до п’яти тисяч вболівальників зібралося на донецькому стадіоні. Команди виходять на газон “Донбас Арени”. Зараз прозвучать гімни команд.

21:59′ Марсельєза відзвучала, пролунала і “Ще не вмерла Україна”. Все готово до початку матчу.

1′ Матч розпочався. Україна грає у повністю жовтій формі, французи – в біло-синій.

1′ Гостра передача йшла на Девіча, однак Марко опинився в офсайді.

3′ Іщенко грубо помилився поблизу власних воріт, як наслідок Ремі пробивав майже не зустрічаючи супротиву, однак у ворота не влучив – м’яч низом пройшов в метрах від штанги.

5′ Резервний склад зб. Франції дуже довго розігрував м’яч під свист Донбас Арени і під зовсім “кислий” вигляд Блохіна – зрештою атака гостей нічим не завершилась, на наше щастя.

8′ Очевидно, що мала кількість присутніх вболівальників своє зробила – команди нікуди не поспішають, грають повільно і спокійно. Одним словом, товариський матч у всіх його проявах спостерігаємо …

French Forward Loic Remy (L) Vies

9′ Девіч опинився на хорошій позиції у штрафній французів, віддавав передачу Марко на Вороніна, але неточно. Не порозумілись наші нападники.

12′ Гарно комбінували синьо-жовті, але трохи бракує точності при передачах нашим футболістам.

French Defender Patrice Evra (R) Vies

13′ Кутовий подаватиме Україна.

14′ Манданда успішно зіграв на виході після подачі Назаренка.

14′ Після стартової розгубленості активізувалась наша збірна.

15′ Григорій Суркіс та Рінат Ахметов про щось жартують у віп-ложі. Дуже мило все це виглядає насправді.

18′ Без воріт проходить гра. По черзі катають м’яча по газону команди.

20′ Евра прострілював у штрафний – Кучер вибив снаряд подалі від воріт.

21′ Коментує матч з Донецька Арсен Венгер. Нудьгує, бідолаха, мабуть.

22′ Двічі поспіль розігрували кутовий гості – безрезультатно.

23′ Третій корнер за короткий час подали французи – українці чітко відіграли в обороні.

24′ Зазнав ушкодження при оборонних діях Кучер. Мандзюк та Хачеріді побігли розминатись про всяк випадок.

28′ Менез здійснював рейд центральною зоною, віддавав передачу на Гамейро, але віддав неточно, ще й впав на газон француз. Порушення правил збоку наших захисників арбітр не побачив.

29′ Блохін має намір випустити на поле Хачеріді. Що ж, пара центрбеків Хачеріді-Іщенко дивиться дуже цікаво. Веселіше може стати у нашому штрафному майданчику.

32′ Хаотична, незрозуміла гра, особливо збоку України. Абсолютно немає конструктиву. Таке враження, що вперше один одного побачили українські гравці сьогодні.

33′ Анонсована вимушена заміна у складі збірної України – Хачеріді вийшов замість Кучера.

36′ Девіч пробивав з лінії штрафного – влучив у захисника. Перша спроба (!) удару в синьо-жовтих.