Сергій Зеньов зіграв проти Фарерів

У групі С кваліфікаційного турніру Євро-2012 відбувся поєдинок між збірними Фарерських остовів та Естонії. У складі прибалтів всі 90 хвилин матчу відіграв нападник «Карпат» Сергій Зеньов.

Як і в попередній зустрічі з італійцями, що відбулася минулої п’ятниці, естонський форвард «зелено-білих» діяв доволі активно в атаці і на 72-й хвилині мав непогану нагоду відзначитися. Однак в фіналі затяжної атаки, пробиваючи з гострого кута, Сергій пробив повз рамку. Не змогли забити бодай один гол у ворота збірної Фарерських островів і партнери Зеньова. Натомість господарі, в складі яких грають головним чином аматори, змусили естонців двічі розпочинати гру з центра поля.

Перший гол підопічні ірландського фахівця Брайана Керра забили з доволі сумнівного пенальті, який арбітр матчу Антті Мунукка з Фінляндії призначив наприкінці першого тайму. З точки влучно пробив Фроді Беньямінсен – 1:0. А щойно поновилася гра по перерві, як суддя вдруге у матчі вказав на 11-метрову позначку. І знову він побачив порушення у власному карному майданчику зі сторони підопічних Тармо Руутлі. Цього разу Фроді Беньямінсен не зміг переграти Сергія Парейко, але невдало зіграли оборонці естонців і Арнбйорн Гансен таки забив другий м’яч і в такий спосіб встановив остаточний результат матчу: Фарерські острови здобули сенсаційну перемогу – 2:0, яка стала для них першою у цьому відбірному циклі.

Фарерські острови – Естонія – 2:0 (0:0).
7 червня. Тофтір. Стадіон «Свангаскард–Тофтір». Поривчастий вітер. +7С.

Арбітр: Антті Мунукка (Фінляндія).

ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ: Міккельсен, Наес, Е. Гансен, Грегерсен, Балдвінссон, Даніельсен, Юстінуссен, Беньямінсен, Еллтер (Ольсен, 90+1), А. Гансен (Самуельсен, 69), Хольст (Моурітсен, 85).
Тренер – Брайан Керр.

ЕСТОНІЯ: Парейко, Пійроя, Круглов, Яагер, Ряхн, Пурі, Васільєв, Кінк, ЗЕНЬОВ, Ахьюпера (Камс, 66), Сааг (Мошніков, 82).