«Карпати-2» у півфіналі обласного Кубка Ліги

Обігравши у гостьовому матчі-відповіді чвертьфінальної стадії розіграшу Кубка Ліги Львівської області золочівський «Сокіл» з розгромним рахунком 6:0, «Карпати-2» вийшли до квартету команд, які продовжують боротьбу за почесний трофей.

Після першого поєдинку, в якому «Карпати-2» на домашній арені, полі львівського стадіону «Прогрес», виграли у «Сокола» з мінімальним рахунком 3:2, матч-відповідь у Золочеві очікувався з великим інтересом. Зокрема, місцеві вболівальники, яких зібралося чимало на трибунах стадіону «Сокіл», вірили, що їхня команда зуміє залишити «зелено-білих» за бортом турніру. І вже точно ніхто з них й гадки не мав, чим все закінчиться.

«Карпати-2» провели гру в такому складі: Лазарський, Дорошенко (Вагін, 63), Жовтюк, Чумак, Гудак, Біловус (Кусь, 65), Покладок (О. Білий, 58), Толочко, Семчук, Фостяк (Козел, 46), Костевич (Ботвинник, 46).

Карпатівці практично всі проблеми у грі вирішили вже у її дебюті, коли за стартові одинадцять хвилин забили два голи. Спочатку на 4-й хвилині Фостяк грамотно відкрився по центру, отримав передачу врозріз від Біловуса, вийшов сам-на-сам з кіпером господарів Вентиком і пробив у лівий від воротаря кут – 0:1. А за сім хвилин Семчук отримав круглого на куті карного майданчика справа, обіграв двох захисників, змістився в центр і метрів з 12-ти пробив тепер вже у правий від Вентика кут – 0:2.

Подібний початок поставив перед підопічними Мирослава Карабіна надскладне завдання – аби вийти у півфінал, їм необхідно було забивати чотири голи і при цьому більше не пропускати самим. Схоже, що гравці «Сокола» не вірили у виконання подібного завдання і після другого пропущеного голу, як то кажуть, повністю розвалилися. А це призвело до того, що на 24-й хвилині «зелено-білі» довели свою перевагу до трьох голів. Біловус знайшов пасом за спини захисників у карному майданчику Семчука, якого господарі відверто збили і арбітр вказав на 11-метрову позначку. Костевич з точки пробив у правий кут. Воротар щоправда напрям удару вгадав, але відбити м’яча не зумів.

За рахунку 0:3 суперники пішли на перерву. Однак треба зазначити, що для «Сокола» все могло бути значно гірше. Адже карпатівці мали щонайменше ще три стовідсоткових моменти, але Семчук та двічі Костевич змарнували нагоди аби довести рахунок до розгромного вже в першій половині зустрічі.

Те що не вдалося зробити до перерви, «Карпати-2» втілили у життя після відпочинку. Гра й надалі проходила за повної ігрової переваги нашої команди, яка, як і в перші 45 хвилин, створила низку гольових моментів, три з яких закінчилися взяттям воріт.

Щоправда другий тайм почався з того, що «Сокіл» провів кілька атак. Однак при цьому господарі ніяких реальних загроз воротам Лазарського не створили, обмежившись кількома пострілами з дальньої відстані. А на 62-й хвилині вони ще й «нарвалися» на контрвипад гостей. Карпатівці перехопили м’яча в центрі поля, миттєво віддали його на Козела і прудконогий центрфорвард втік від захисників на очне побачення з Вентиком, яке виграв, вразивши ближній кут – 0:4. А за шість хвилин рахунок став 0:5. «Карпати-2» знову перехопили м’яча, розіграли дві короткі «стіночки» і Толочко, вискочивши один-на-один з воротарем, з лівої пробив у дальній кут.

Останню крапку у грі на 74-й хвилині поставив Семчук. Нападник вчасно відгукнувся на простріл Жовтюка і першим дотиком прийняв круглого, а другим метрів з восьми скерував його у сітку. Тож 0:6 і «Карпати-2» продовжують боротьбу за Кубок Ліги у півфіналі, а гравці та вболівальника «Сокола» повні розчарувань.