Україна – Англія – 0:0. ФОТО

При посередній сірій грі молодіжна збірна України здобула один пункт в поєдинку проти збірної Англії.

Гра з командою Стюарта Пірса нічим не відрізнялась від поєдинку проти чехів, тільки з тією різницею, що зуміли взяти бойдай одне очко. Повільна гра, довгі розіграші м’яча – все це нагадувало радянський академічний футбол 60-х років, але аж ніяк не про молодіжну збірну Павла Яковенка, яку так всі боготворили перед турніром в Данії.

Головною зброєю нашої команди стали дальні удари Коноплянки та Гармаша, які час від часу брали гру на себе і стріляли з дальніх дистанцій. В комбінаційній грі не клеїлось рівним рахунком нічого. Натомість англійці часто взламували наш, як виявилось, дірявий захист на чолі з Ракицьким. Особливо це вдавалось Старіджу, після пострілів якого нас рятував то Каніболоцький, то каркас воріт. В другій половині відмінну нагоду забити втратив Велбек, який не реалізував вихід віч-на-віч (повний провал центру оборони!). Хоча не кращим був і захист в Англії – Джонс подарував шанс Зозулі, який впритул розстрілював  Філдінга, але той потягнув м’яч.

Відтак, нічия – і тепер потрібно сподіватись на перемогу над збірною Іспанії і нічию англійців з чехами. Наскільки це реально? Судіть самі…

Збірна України (U-21) – Збірна Англії (U-21) – 0:0

Збірна України (U-21): 1. Каніболоцький, 2. Бутко, 3. Селін, 15. Кривцов, 4. Ракицький, 17. Чеснаков, 14. Голодюк, 19. Гармаш, 7. Коноплянка, 16. Білий, 22. Кравець.
Запасні: 12. Бойко, 23. Непогодов, 13. Парцванія, 18. Курилов, 20. Матвєєв, 8. Степаненко, 5. Путівцев, 6. Віценець, 9. Морозюк, 10. Зозуля, 21. Федорчук, 11. Ярмоленко.

Збірна Англії (U-21): 1. Філдінг, 2. Менса, 3. Бертран, 5. Смоллінг, 6. Джонс, 14. Вокер, 8. Хендерсон, 19. Родуелл, 20. Роуз, 9. Велбек, 10. Старрідж.
Запасні: 13. Маккарті, 23. Стіл, 12. Гіббз, 16. Корк, 15. Томкінс, 4. Муамба, 7. Олбрайтон, 17. Клеверлі, 18. Ленсбері Х., 11. Сінклер, 21. Дельфаунсо, 22. Вікхем.

Наша текстова онлайн-трансляція матчу:

1′ Під скандування “Україна!” команди розпочали матч!

3′ Старіджа збив Гармаш на підході до нашого карного майданчика.

4′ Каніболоцький, який сьогодні вивів ЗБУ з капітанською пов’язкою на поле, впевнено зафіксував м’яч в руках після навісу Старіджа.

6′ Ракицький цікаву передачу віддавав на прорив Білому, але Старідж відпрацював в обороні, перервавши цей пас.

7′ Гармаш випалив здалеку, м’яч після рикошету полетів на кутовий. Корнер Коноплянка подав невдало.

8′ Коноплянка проривався у штрафний англійців, однак захисники дограли до кінця і не дали Євгену ще більше загострити ситуацію.

9′ Роуз заштовхав Бутка – фол у нападі в англійців.

12′ Коноплянка взяв гру на себе і пробив з-за меж штрафного – Філдінг відбив перед собою, а Білого, який мчав на добивання, збив захисник, проте арбітр замість пенальті призначив штрафний на користь “левів”.

15′ Почали наші насідати на ворота суперників. Голодюк, Коноплянка і Білий зараз несуть серйозну загрозу воротам Філдінга.

18′ Відбиваються англійці, постійно тримають в напрузі оборони противників.

21′ Впевнено тримають наші хлопці м’яч, але особливого просування вперед нема. Більш академічна гра спостерігається у виконанні підопічних Яковенка.

22′ Коноплянку відверто штовхнув Вокер – пробиватимемо перспективний штрафний.

23′ Право на корнер заробили синьо-жовті.

24′ Коноплянка за зрив атаки отримав жовту картку.

25′ Відсоток володіння м’ячем 55 на 45 на користь української збірної.

26′ Ракицький пробивав зі штрафного метрів з 27-ми – неточно.

29′ Гра перенеслась в центр поля, англійці потроху відвойовують територіальну перевагу.

30′ Голодюк за симуляцію отримав гірчичника.

33′ ФУУУУУХ!!! Старідж зарядив гармату з дальньої дистанції – куля струсонула поперечку і вилетіла в поле. Щастить нам!

35′ Білий вилаявся на арбітра. А у нас сьогодні судді з Литви та Македонії – розуміють все… От Максим і отримав жовту картку.

38′ Жовту картку отримав Родуелл.

40′ “Слава Україні – Героям Слава” – лунає перекличка на стадіоні “Хернінг” у Данії.

43′ Відмінна передача йшла на Старіджа, та на наше щастя форвард англійців не зумів обробити м’яч.

45′ Хендерсон виконував подачу зі стандарту в карний Каніболоцького – наші захисники розібрались в ситуації біля своїх воріт.

45+1′ Перерва!

46′ Друга половина розпочалась!

49′ Той же футбол демонструють команди в другому таймі, що й в першому – багато хаотичної біганини, до конкретики справа не доходить.

Yevhen Konoplyanka (L) Of Ukraine Fights

50′ Старідж пробив зі стандарту – низом і доволі потужно – Каніболоцький намертво зафіксував м’яч в руках.

52′ Голодюк заробив кутовий для України.

52′ Безадресно навіс з кутового Коноплянка, але подаватимемо ще один корнер.

Yevhen Selin (R) Of Ukraine Fights

53′ Коноплянка подав на ближню стійку – Кравець переправляв п’ятою м’яч, але влучив у сітку із зовнішнього боку.

54′ Провал нашої оборони! Старідж вивів Велбека віч-на-віч з Каніболоцьким, але гравець збірної Англії відверто промазав. Жах, що коїться просто…

Daniel Sturridge Of England (C) Is Challenged By Yevhen Konoplyanka (L) And Denys Garmash Of Ukraine On June 15, 2011

56′ Старідж пробивав з підкруткою – вище воріт.

Yevhen Konoplyanka (L) Of Ukraine (L) Tries To Control The Ball In Front Of Chris Smalling Of England On June 15, 2011

57′ Менса пробив здалеку – повз стійку.

57′ Лендсберрі замінив Родвелла, а Сінклейл – Роуза.

59′ Пауза була в матчі – Буткові дісталося від Смолінга ліктем в обличчя.

60′ Сінклейр опинився в офсайді, пробив після свистка, отримав жовту.

Daniel Welbeck Of England (L) Vies

62′ Ракицькому гірчичник.

63′ Селін збив Ленсберрі на фланзі. Обоє в зіткненні зазнали травм, лежать на газоні.

Daniel Sturridge Of England (R) Tries

64′ Ярмоленко вийшов замість Коноплянки.

65′ Джонс на дальній стійці замикав навіс Старіджа – невлучно.

65′ Ленсберрі та Селін повернулись на поле.

66′ Кутовий заробили англійці, розігрували – проте наші відбились без труднощів.

Oleg Golodyuk Of Ukraine (L) Vies

68′ Здорово Гармаш приклався до снаряду – Філдінг потягнув! Динамічний епізод. Наші відзначають тільки дальніми ударами.

70′ Зозуля змінив Кравця.

Yevhen Selin (front) Of Ukraine Fights

71′ Класно Голодюк підключив до атаки Селіна, але в того з передачею зовсім не склалось.

73′ Зозуля пробивав головою після навісу справа – повз ворота.

74′ Сінклейр тепер вже відповів Зозулі – теж пробивав головю – над ціллю пролетів м’яч.

75′ Підтримка вболівальників хороша в нашої команди тут і всі умови створені, щоб демонструвати результати. Але наразі ні гри, ні результату не бачимо. Дуже посередньо виглядає наша молодіжка.

Ryan Bertrand Of England (C) Vies

77′ “Бий-біжи” – саме таку гру показує зараз наша команда.

80′ Кутовий розігруватиме дружина Яковенка.

80′ Відбились англійці, хоча подача Білого досить була гострою.

82′ Який шанс втрачено! Помилився Джонс у власному штрафному і Зозуля впритул розстрілював Філдінга, проте воротар врятував свою команду! Ось це був наш момент!

84′ Ленсберрі пробивав зі зручної позиції – неточно! Занадто вільно себе поводять англійці в районі нашої центральної зони.

85′ Каніболоцький красень! Спершу потягнув сильний постріл Старіджа, а потім справився з ударом головою Велбека! Молодець Антон, на висоті зіграв.

87′ З’являються вільні зони в обороні збірної Англії, але синьо-жовтих зовсім покинули сили.

88′ Зовсім незрозуміло нічого… Українці організовували чудову атаку на ворота Філдінга, але її зірвав Білий, який чомусь вирішив заблокувати оборонця збірної Англії. Це при тому, що Ярмоленко цілком спокійно контролював м’яч у ворожому штрафному майданчику.

Jack Rodwell Of England (C) Vies

89′ Муамба вийшов на місце Менса.

90′ Три хвилини компенсував арбітр.

90+1′ Муамбі за зрив атаки гірчичник.

90+3′ Джонс зірвав дуже перспективну атаку українців, за що й отримав жовту картку.

90+3′ Матч завершено.