«Карпати-2» провели спаринг із сухопутним «Легіоном»

У рамках співпраці між ФК «Карпати» та Академією сухопутних військ імені гетьмана Сагайдачного відбувся товариський поєдинок між «Карпатами-2» і «Легіоном».

Дружні стосунки між ФК «Карпати» та Академією сухопутних військ тривають вже багато років. Адже у АСВ, яку в народі за звичкою ще з радянських часів називають «Політучилище», завжди була хороша футбольна команда. Окрім того, командування академії завжди одним з перших приходить на допомогу карпатівцям, коли через погодні умови необхідно допомогти з підготовкою стадіонів «Україна» або СКА до того чи іншого матчу.

У нинішньому сезоні команда АСВ, яка вже кілька років має назву «Легіон», як і «Карпати-2», грає у чемпіонаті Львівської області. Але, якщо «зелено-білі» змагаються серед клубів обласної Прем’єр-ліги, то «Легіон» виступає у другій лізі. Зрозуміло і цілком логічно, що зустріч, яка відбулася при повних трибунах на полі стадіону АСВ, пройшла за помітної ігрової переваги гостей. Підопічні Любомира Вовчука та Олега Бойчишина контролював гру упродовж усіх 90 хвилин і створили багато гольових моментів, п’ять з яких завершилися взяттям воріт суперника. До перерви відзначилися Остап Фостяк та Роман Кокотайло. Причому останній оформив «дубль», забивши один з голів з пенальті. А в другій половині матчу свої «автографи» у воротах «Легіона» залишили Назар Савицький і Юрій Малаха. Тож фінальний свисток зафіксував перемогу «Карпат-2» з рахунком 5:0. Втім, господарі були задоволені спарингом з сильним суперником. Тим паче, що «Легіон» наразі готується до міжнародного турніру в Польщі.

Додамо, що керівництво Академії сухопутних військ запросило в гості і головну команду нашого клубу. Планується, що візит підопічних Олега Кононова у гості до курсантів відбудеться по завершенні тренувального збору в Австрії. Упродовж нього карпатівці не лише ознайомляться з побутом життя майбутніх офіцерів, оглянуть сучасну техніку та зброю, а й скуштують військової каші.