Молодіжка «Карпат» зіграла перший спаринг

Молодіжна команда «Карпат» продовжує готуватися до нового сезону. Другий тиждень підготовки до старту першості України підопічні Романа Толочка і Володимира Вільчинського завершили контрольним спарингом у Володимир-Волинському.

Поєдинок проти волинян «зелено-біла» молодіжка провела експериментальним складом, в якому було чимало потенційних новачків як з «Карпат-2», так і з футбольних шкіл Західної України. Зокрема участь у грі взяли: Лазарський, Ільчишин, Подоляк (Рибак, 46), Васильцов (Чумак, 46), Конкольняк (Гудак, 46), О. Білий, Покладок (Дзюбинський, 46), Толочко (Кушнір, 46), Семчук (Загідулін, 46), Козел (Ботвинник, 75), Яремчук (Чаус, 46).

Перші хвилин 10-15 команди придивлялися одна до одної, тож вони пройшли у рівній боротьбі. А надалі ініціативу захопили гості – на висококласному газоні далася взнаки їхня більш висока майстерність. Господарі змушені були зосередитися головним чином на захисті власних воріт. Однак зберегти їх у недоторканності їм вдалося недовго. На 29-й хвилині карпатівці провели атаку лівим флангом, у заключній стадії якої Яремчук виконав простріл, а Семчук в дотик його замкнув – 1:0.

До перерви «зелено-білі» змусили кіпера волинян ще раз діставати круглого з сітки. На 40-й хвилині атака по центру закінчилася ударом Козела. Воротар був безсилий врятувати ситуацію, але його підстрахувала стійка. Однак першим до м’яча, який відлетів у поле, встиг Яремчук – 2:0.

У перерві тренери «Карпат» провели одразу сім замін, але це жодним чином не вплинуло на перебіг подій на полі – ініціатива й надалі була у «зелено-білих». Щоправда реалізувати свої моменти у другому таймі карпатівцям довгий час не вдавалося. І лише на 73-й хвилині нарешті було забито третій гол. Після подачі зі штрафного Козел ударом головою з району 11-метрової позначки не залишив кіперу жодних шансів – 3:0.

Щойно Козел забив гол, як замість нього на поле вийшов Ботвинник. І саме він став автором останнього м’яча у ворота волинян. Цікаво, що цей гол вийшов дуже схожим на перший. От тільки атаку наша команда провела не лівим флангом, а правим. Іншим був і асистент – забивав Ботвинник після прострілу Кушніра.

Але перед цим свій єдиний гол у грі забили господарі. Після флангової передачі нападник другим дотиком пробив у дальній кут і круглий рикошетом від стійки залетів у сітку. Тож фінальний свисток зафіксував перемогу «Карпат» з рахунком 4:1. Додамо, що наступний спаринг наша молодіжка проведе 1-го липня проти першолігового «Нафтовика-Укрнафти» з Охтирки, який очолюють екс-гравці «Карпат» Сергій Мізін та Юрій Беньо.