ДЮФЛ: Фінальний турнір U-14. (1-й тур)

У Криму, в Саках та Фрунзе, боротьбу за нагороди Дитячо-юнацької футбольної ліги України у фінальному турнірі розпочали наймолодші команди, вік гравців яких не перевищує 14 років. Дві з восьми команд-учасниць представляють ФК «Карпати».

Свої перші ігри наші команди провели по-різному. 14-річні вихованці СДЮШОР «Карпати» гру проти «Металіста» розпочали не найкращим чином. Перші хвилини ініціативою володів суперник. Однак підопічні Василя Леськіва, заспокоївшись, спочатку вирівняли гру, а згодом й взяли її під свій контроль і практично ще до перерви, забивши два м’ячі, вирішили долю зустрічі на свою користь. Спочатку партнери вивели на очне побачення з кіпером харків’ян Мар’яна Шведа і форвард відкрив рахунок. А за кілька хвилин до завершення першого тайму Андрій Бусько був першим на добиванні, коли воротар не зміг впіймати круглого після дальнього удару – 2:0.

Втім, «зелено-білі» після відпочинку не відсиджувалися в обороні, а навпаки, з кожною хвилиною все більше нагнітали напругу поблизу воріт «Металіста». Нагоду забити мав ледь не кожен гравець нашої команди, але із завершенням атак ніяк не складалося. Тому фінальний свисток зафіксував перемогу «школярів» 2:0. А завтра наші хлопці зіграють із запорізьким «Металургом», який вчора з таким же рахунком 2:0 взяв гору над київським «Атлетом».

Два м’ячі було забито в першому таймі і в грі Академії ФК «Карпати» проти іншої столичної команди, «Динамо». На жаль, обидва рази успіху добивалися кияни. А найгірше трапилося між цими голами, коли захисник динамівців грубо зіграв проти форварда «зелено-білих» Влада Левчика і в результаті в останнього перелом ноги. Хлопець завтра прибуває у Львів, де його буде прооперовано.

Важка травма партнера дуже сильно пригнітила підопічних Тараса Павліша і в другому таймі вони пропустили ще два м’ячі. Однак треба віддати належне «академікам». Вони зуміли таки довести, що характер у них чоловічий. За рахунку 0:4 вони почали нарешті грати у свій комбінаційний футбол і до фінального свистка встигли відіграти два голи. «Дублем» відзначився нападник Олексій Гуцуляк, який спочатку потужно, а головне, влучно пробив зі штрафного, а наприкінці зустрічі вдало завершив комбінацію своїх партнерів. Тож остаточний рахунок не такий вже й безнадійний – 2:4. Будемо сподіватися, що в завтрашній грі з одеською ДЮСШ-11, яка вчора зіграла внічию з «Шахтарем» (1:1), «академіки» зіграють так само, як з «Динамо» в кінці другого тайму.

2-й тур. 29 червня

• -А-: «Атлет» – «Металіст», «Металург» – СДЮШОР «Карпати»
  • -В-: «Динамо» – «Шахтар», Академія ФК «Карпати» – ДЮСШ-11

3-й тур. 1 липня

Група -А-:

• СДЮШОР «Карпати» – «Атлет», «Металіст» – «Металург»

Група -B-:

• ДЮСШ-11 – «Динамо», «Шахтар» – Академія ФК «Карпати»

Згідно Регламенту, у фінальному двобої сперечатимуться команди, що посядуть перші місця у групах. Бронзовий комплект нагород розіграють другі колективи.