Андрій Аніщенко: “Старт чемпіонату зустрінемо у всеозброєнні…”

На базі у Високому триває навчально-тренувальний збір молодіжної команди “Металіста”. У його рамках підопічні Андрія Аніщенко провели свій стартовий контрольний матч. Поєдинок відбувся в Полтаві, суперник був традиційний – дублери місцевої “Ворскли”. Харків’яни виграли з великим рахунком 4-0, що, природно, додало їм позитивних емоцій. Хоча сам Андрій Аніщенко до цього результату поставився досить спокійно.

Рахунок 4-0 не повинен вводити в оману. Просто було видно, що у “Ворскли” багато хлопців на перегляді, у них ще немає ніякої зіграності, про це навіть їх тренер казав. Ну, а ми, як завжди, зіграли по тайму двома різними складами. У першому таймі грав Штетіна з першої команди, а також Єременко і Білий, що знаходяться на перегляді. Перший тайм пройшов з нашою перевагою, ми забили гол, він на рахунку Івана Білого. Забив головою після подачі кутового. У другому таймі подвоїв рахунок один з молодих футболістів, який знаходиться у нас на перегляді. Третій гол на рахунку Петра Сідельника, а поставив крапку в матчі Павло Череватенко, який забив красивий м’яч головою.

Що стосується підсумкового результату, то скажу, що на зборах він абсолютно не важливий. Адже іноді програний матч дає куди більше інформації про те, над чим ще потрібно працювати. Хоча, не приховую, в будь-якому випадку перемога є перемога.

Навантаження не сильні у хлопців на зборах?

Ну, таких виснажливих немає. Ми не прихильники форсованих тренувань. Ми намагаємося хлопцям дати більше роботи з м’ячем. І після матчу спеціально запитували про їх стан – майже всі вже готові відіграти, як мінімум, ще по половині тайму. Так що вся підготовка йде за планом. Радує те, що у хлопців є велике бажання – це видно.

Підганяти нікого не доводиться?

Та є й такі (сміється). Не буду називати їх імен, але деякі ще недостатньо розуміють, який саме футбол ми від них вимагаємо. Але час ще є. Старт чемпіонату ми зустрінемо вже у всеозброєнні.

Контури команди вже якісь намітилися?

Модно сказати, що в процесі. Ось ті, хто виходив учора в першому таймі, і будуть основою нашої команди, плюс ще 3-4 футболісти. У цьому плані на багато питань відповість наш завтрашній суперник – донецький “Олімпік”. Ця команда вийшла зараз в першу лігу і за неї грають такі солідні вже “мужички”. Дуже цікаво, як поведуть себе у грі з такими досвідченими футболістами наші хлопці. Адже серед тих, хто у нас грає, є зовсім ще юні хлопці.