Контрольний матч: “Кривбас” (молодіжна команда) – ПФК “Олександрія” (молодіжна команда) – 1:0

ПФК Олександрія - Кривбас

29 червня на стадіоні «Будівельник» молодіжна команда «Кривбасу» зіграла контрольний матч проти однолітків з ПФК «Олександрія».

У запеклій чоловічій боротьбі перемогу вибороли господарі поля. Гра була досить рівною. Можливості для взяття воріт періодично виникали як у «Кривбасу», так і в «Олександрії». Єдиний м’яч у цій зустрічі був забитий в середині першого тайму. Після подачі зі стандарту Владислав Сосєдко виграв верхову боротьбу, скинув в центр штрафної площі, де спритнішим за всіх виявися Максим Адаменко. Його удар з розвороту хоча й виглядав трохи незграбно, але виявився точним – 1:0. «Олександрія» мала кілька непоганих нагод, щоб здобути як мінімум нічию, але помилками в криворізькій обороні суперники скористатися не зуміли. До речі, якщо прізвище Мороз у складі криворізької команди вам виявилося знайомим, не дивуйтесь: цей хлопець – син Геннадія Мороза, який свого часу грав за «Кривбас» (1992, 1998-2000 рр., 105 матчів, 29 голів).

Наступний матч у рамках підготовки до нового сезону криворізька молодіжка проведе 1 липня проти «Дніпра-2». Ця зустріч відбудеться в Кривому Розі на стадіоні «Будівельник». Про час початку матчу ми проінформуємо вас пізніше.

Стартовий склад «Кривбасу» (мол.): Антоненко, Адаменко, Соловйов, Сосєдко, Лещенко, Стретович, Клушин, Ляшенко, Загальський, Янюк, Ольховський. На заміну виходили: Петриченко, Ланчава, Лендел, Арвеладзе, Коваленко, Лозвир, Монатко, Малюк, Мороз. Невикористані заміни: Луц, Шаповаленко

Гол: Адаменко

Роман Клименко, прес-служба ФК «Кривбас»