Контрольний матч: “Кривбас” (молодіжна команда) – “Дніпро-2” (Дніпропетровськ) – 2:3

Кривбас - Дніпро-2 - 2:3

Поєдинком з дніпропетровською командою «Дніпро-2» молодіжна команда «Кривбасу» завершила першу частину підготовчого періоду до ігор нового сезону.

Матч проти дніпрян проходив під акомпанемент дрібного дощу. Першими до слизького поля пристосувались кривбасівці, які в середині першого таму повели в рахунку – ударом з лінії штрафного майданчика відзначився Арвеладзе. «Кривбас» продовжував атакувати, але дії гравців атаки криворізького клубу були дещо не надто зконцентроіваними, тому кількість небезпечних моментів біля воріт «Дніпра-2» не була великою.

В кінці першої половини гри гості відновили рівновагу – після подачі зі штрафного голкіпер «Кривбасу» кулаками вибив м’яч, але той влучив в голову когось з оборонців криворізької команди й влетів в сітку воріт.

Після перерви дніпряни продовжували грати більш розкуто та впевнено. А ось діями своїх підопічних в другому таймі (й загалом в грі в цілому) тренерський штаб кривбасівської «молодіжки» залишився незадоволеним.

В другому таймі гравці «Дніпра-2» двічі використовували помилки в захисті кривбасівців. Молодіжна команда «Кривбасу» на це відповіла ще одним голом Арвеладзе. На більше гравці господарів поля спромогтись не змогли – поразка 2:3.

«Кривбас»: Горовой, Соловйов, Сосєдко, Коваленко, Петриченко, Арвеладзе, Загальський, Клушин, Ольховський, Монатко, Адаменко.
На заміну виходили: Антоненко, Ляшенко, Стретович, Лозвір, Янюк, Ланчава, Лендєл Іванов.