Товариські матчі: “Динамо” виграє, “Карпати” – програють

“Динамо” – команда з характером. В останньому контрольному матчі на передсезонних зборах в Австрії підопічні Юрія Сьоміна здобули вольову перемогу над румунською “Астрою”.

Розчарування для вболівальників киян настало вже на 5 хвилині, відзначився Фатая. Та Андрію Ярмоленку вдалось відновити рівновагу. Все ж, на перерву “динамівці” пішли поступаючись. Вдруге у матчі “Астра” вийшла уперед зусиллями Міранди.

Повертатись до столиці із поразкою “синьо-білі” наміру не мали. Тож, спочатку Олександр Алієв повернув паритет, а за 3 хвилини до завершення поєдинку Денис Гармаш подарував важку звитягу над румунами. 3:2 – тепер уся концентрація “Динамо” на Суперкубку України проти “Шахтаря” 5 липня у Полтаві.

А от львівські “Карпати” на австрійських зборах власний настрій підписували. “Зелено-білі” у товариській грі поступились іншій румунській команді “Універсітатя”. Протягом усього поєдинку жодному із суперників не вдавалось відкрити рахунок.

А вже наприкінці зустрічі більшу жагу до перемоги продемонстрували гравці “Універсітаті”. За 10 хвилин до кінця матчу румуни двічі розписались у воротах Богатінова. 0:2.