Контрольний матч: “Таврія” (Сімферополь) – “Кривбас” – 1:2

Таврія - Кривбас - 1:2

«Кривбас» переграє «Таврію».

1 липня криворізький «Кривбас» провів свій передостанній контрольний поєдинок в ході навчально-тренувального збору.

У Сімферополі на полі стадіону «Локомотив» кривбасівці з рахунком 2:1 переграли господарів арени, головну команду Криму – «Таврію».

Рахунок в грі було відкрито вже в дебюті матчу – Рінар Валєєв ударом з середньої відстані змусив капітулювати воротаря суперників. Через кілька хвилин після подачі Бабатунде ледь не збільшив перевагу Бартуловіч, але його дару бракувало влучності. Сімферопольську команду такий перебіг подій не влаштовував, й футболісти «Таврії» потроху стали турбувати захисну ланку «Кривбасу». Шиндер, Назаренко, Калініченко мали нагоди для взяття воріт, але влучними не були. В середині тайму «Кривбас» вирівняв гру й також атаками турбував оборону свого суперника.

Ближче до перерви «Таврія» знову мала шанс для взяття воріт, але після удару Ібраімі свою блискучу реакцію продемонстрував голкіпер «Кривбасу» Бойко.

Після перерви більше ігровою та територіальною перевагою володіли гравці кримської команди, де основною ударною силою був Ідахор, що вийшов на заміну. І все ж в середині тайму «Кривбас» подвоїв свою перевагу – Бартуловіч влучним ударом забив свій третій м’яч на цьому зборі.

Лише наприкінці матчу «Таврія» скоротила відставання  рахунку, коли після розіграшу «вільного» удару Максим Фещук ударом з середньої відстані змусив капітулювати Артема Штанька.

Свій останній поєдинок на зборі «Кривбас» має провести 4 липня, коли суперником нашої команди буде чернівецька «Буковина». 5 липня «Кривбас» повертається до Кривого Рогу.

«Кривбас»: Бойко (Штанько,46), Федорчук, Лисицький (Кіцута,46), Петров (Васільєв,46), Сердюк, Валєєв (Мірошніченко,46), Канкава (Куценко,46), Матіч (Жданов,46), Бартуловіч, Бабатунде (Іващенко,46), Абель Камара.